KREDİ KARTI

İncehesap’da 75 TL Worldpuan Kampanyası

incehesap 75 tl worldpuan kampanyası

Kampanya kapsamında Worldcard kredi kartı sahipleri incehesap.com alışveriş sitesinde yapacakları harcamalara 75 TL’ye varan Worldpuan hediye.

Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarih aralığında Worldcard incehesap.com’da yapılacak alışverişler için geçerlidir.World müşterileri için incehesap.com e-ticaret sitesinde tek çekim 500 TL ve üzeri peşin yada taksitli harcamalara 25 TL, 1000 TL ve üzeri tek çekim peşin veya taksitli harcamalarda ise 50 TL Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyaya 1-30 Nisan 2019 tarihlerinde World Mobil Uygulaması üzerinden katılan Yapı Kredi Bankası World müşteriler tek çekim 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarına 25 TL’ye ilave 25 TL daha kazanarak toplam 50 TL Worldpuan, 1000 TL ve üzeri tek çekim peşin veya taksitli harcamalara 50 TL’ye ilave olarak 25 TL toplamda 75 TL Worldpuan kazanıyor.

Kampaya Katılım İçin

incehesap.com’da alışverişinize hediye Worldpuan kampanyasında geçerli olan Yapı Kredi Bankası kredi kartları, Albaraka Worldcard ve Vakıfbank Worldcard ile kampanyadan faydalanırsınız.

World Mobil uygulamasından giriş yaparak katılım gerçekleştiren müşteriler 75 TL’ye kadar Worldpuan kazanma imkanı veriliyor. Akıllı telefonlarınızdan World Mobil uygulamasına giriş yaparak Kampanyalar bölümünde ”incehesap.com” kampanyasına ”Hemen Katıl” butonunu tıklayarak aktif hale getirilir. World Mobil uygulamasında extra Worldpuan hediye fırsatı sadece Yapı Kredi World kredi kartları ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Vakıfbank ve Albaraka Worldcard ile kampanyaya SMS ile katılım gerçekleşir.

Kampanya SMS ile katılmak için ”INCEHESAP” yaz boşluk bırak kartınızın son 6 hanesini yaz SMS ile 4454‘e gönder.

Albaraka Worldcard ile kampanyaya katılmak için ”INCEHESAP” yaz boşluk ”AL” yaz ve boşluk bırakmadan 8 haneli müşteri numaranızı yazıp 4454’e SMS gönderin.

Vakıfbank Worldcard ile kampanya katılım için ”INCEHESAP” yaz boşluk bırak kartınızın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderin.

Kampanyadan kazanılan hediye Worldpuanlar 3 Mayıs 2019 tarihinde kartınıza yüklenir. Hediye World Puanlar 14 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılması lazım. Kullanılmayan Worldpuanlar geri alınır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.


Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like