KREDİ KARTI

Jolly Tur’da 200 TL Worldpuan

jolly Tur'da 200 Tl worldpuan

Tatillerini Jolly’de tercih edenler 200 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanya 8 Mayıs – 3 Haziran 2019 tarih aralığında Worldcard kredi kartı müşterilerine özel Jolly Tur’da tek çekim 4.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamanıza 200 TL Worldpuan kazanma fırsatı. Jolly Tur kampanyasında geçerli olan kartlar Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard.

Kampanyada en fazla bir müşteri 200 TL Worldpaun kazanır. Kazanılan puanlar kartınıza 12 Haziran 2019 tarihinde yüklenir ve 23 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınır.
Jolly Tur’da 200 TL Worldpuan kampanyasına SMS ve World mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. World Mobil uygulamasına giriş yapılarak kampanyalar bölümünde ilgili kampanya tercih edilip ”Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Sms ile katılım için ”JOLLY” yaz boşluk bırak müşterini numaranı yaz 4454’e SMS gönder. Albaraka Worldcard müşterilere kampanya katılımı için ”JOLLY” yaz boşluk bırak ”AL” yaz boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde müşteri numaralarını yazarak 4454’e SMS göndermelidir. Vakıfbank Worldcard müşterileri kampanya katılımı için ”JOLLY” yaz kartın son 6 hanesini yazarak 6635’e SMS göndermeleri gerekir.Worldcard kampanyalar bununla sınırlı değil. Benzer kampanya olan Ramazan Ayına Özel worldpuan kampanyası için tıklayın.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like