TURİZM

Jollytur Kapadokya Turları İçin Özel İndirimler ve Kampanyalar

Jollytur yaz ayları ile kampanyalarına hız verdi. Kampanyazamani.com olarak sizlere Jollytur Kültür Turları kategorisinde yer alan Kapadokya Turları ile ilgili indirimleri ve fırsatları inceleyip sizlere sunacağız.

Jollytur içerisinde yer alan tatil ödemelerinizi world kredi kartı ile yapmanız durumunda world puan kazanmaktasınız. Jollytur’da world ile yapacağınız 4000 TL’lik ödemelere 200 TL worldpuan kazanacaksınız.

Jollytur’un World Kampanyasını hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca Jollytur ile yapacağınız kapadokya turlarındaki kredi kartı ödemelerinize taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Kültür turları seven kişiler temmuz ve ağustos ayları içerisinde Jollytur’da yer alan Kapadokya turlarına bir göz atmalı. Biz sizler için Jollytur resmi web sitesinde yer alan Kapadokya turlarını aşağıda sıraladık.

Kapadokya Turu Anadolujet İle 2 Gece 3 Gün Süren Gezgin Salı Kampanyası (12 Temmuz)

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu (15 Temmuz)

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız.

Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün İstanbul Çıkışlı (15 Temmuz)

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İstanbul, Düzce, Ankara Çıkışlı Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün (18 Temmuz)

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Kapadokya Turu Anadolujet İle 2 Gece 3 Gün (19 Temmuz)

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kurban Bayramı Özel İstanbul Çıkışlı Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün (9 Ağustos)

Tur hakkında tüm detayları öğrenmek için tıklayınız.

İstanbul, Kocaeli, Ankara Kurban Bayramı Özel Çıkışlı Kapadokya Turu 2 Gece 3 Gün (9 Ağustos)

Tur Hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Kurban Bayramı Özel İzmir Çıkışlı Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün (9 Ağustos)

Tur hakkında detaylı bilgi almak için Tıklayınız.

Bursa Çıkışlı Kurban Bayramı Özel Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün (12 Ağustos)

Tur Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

Jollytur Kapadokya turlarının tümünü görmek , rezervasyon yapmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Hafta Sonu Kapadokya Turları

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Kapadokya, tamamen doğal yollarla bugünkü görünümünü almış bir yer. Bölgede yer alan volkanik dağların püskürttüğü lavlar, doğa olaylarıyla olan etkileşimi sonucu eşsiz peri bacalarını ortaya çıkartmıştır. Kapadokya’nın dünyaca ünlü simgesi konumunda yer alan peri bacaları ve nice güzellikler bölgeyi eşsiz kılıyor. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış Kapadokya, UNESCO tarafından kültürel miras listesine de eklenmiştir. Hem doğal hem de kültürel güzellikleri bir arada bünyesinde barındıran Kapadokya’da gezilecek bir çok durak yer alıyor. Kapadokya turları ile keşfedilmedik yer bırakmayacak Jolly gezginleri, bu yolculukta Kapadokya’ya yeniden aşık olacaklar.

Ekonomik Kapadokya Turları

Kapadokya turları masalsı bir atmosfer ve benzersiz bir tatil için sizleri ‘Güzel Atlar Ülkesi’ne yolculuğa çağırıyor. Eşsiz coğrafyası ve Türkiye’nin kültürel değeri olan peri bacaları ile dünyanın en çok ilgi gören destinasyonlarından biridir Kapadokya. Siz de kültür turları ile eşsiz yolculuklara çıkmak, Türkiye’yi keşfetmek ve harika zamanlar geçirmek istiyorsanız Kapadokya turları ile yolculuğa hemen şimdi çıkmalısınız. Kapadokya turları ile bu yolculukta unutulmaz fotoğraflar çekecek, gök yüzünün büyüsüne kapılacak ve yeni hikayeler yazacaksınız.

Doğal harikalar arasında yer alan Kapadokya’da görülecek tarihi rotaları keşfetmenin yanı sıra unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen gezginlerin tercihi kültür turları oluyor. Anadolu’yu keşfetmenin hazzından vazgeçemeyen gezginlerin vazgeçilmez rotası Kapadokya oluyor. Tekrar tekrar keşfedilesi, bir kez daha hayran kalınası Kapadokya’nın kendine has güzellikleri, yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce insanı büyülü bir atmosferle tanıştırıyor.

Kapadokya tur fiyatları otobüslü ve uçaklı seçenekleri, otel tercihleri ve kalınacak gün sayısına göre farklılık gösterir. İstanbul çıkışlı Kapadokya turları ve farklı çıkışlı Kapadokya turları için fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Gezilecek yerlerin sayısının çok olması, bölgeye yakın yerleri ziyaret etmek ve paket programlar, ikramlar ve deneyimli rehber aktarımları, Kapadokya turu yapmayı cazip kılmaktadır.

Kapadokya’da Gezilecek Yerler

Kapadokya turu ile bölgeyi keşfetmek aynı zamanda unutulmaz bir yolculuk demek. Kapadokya turları ile kısa bir süre içinde dahi bölgeye ait değerleri keşfetmek mümkün oluyor. Etkileyici yeryüzü şekilleri kadar yeraltı şehirleri ile de dikkat çeken Kapadokya’da görülecek yerler arasında Göreme ve Göreme Açık Hava Müzesi, Çarıklı Kilise, Asmalı Konak, Sinassos, Uçhisar, Ürgüp, Onyx Taş Atölyesi, Çavuşin, Paşabağı, Avanos, Dervent Vadisi, Hacı Bektaş-ı Veli Türbesi, Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi, Elmalı Kilise, Aziz Barbara Kilisesi, Yılanlı Kilise, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Karanlık Kilise, Çarıklı Kilise ve Tokalı Kilise gibi birçok yer bulunuyor. Ayrıca Mustafapaşa Köyü’nün içerisinde yer alan Asmalı Konak dizisinin de çekildiği alanı da Kapadokya turu ile gezmek mümkün. Bölgeye oldukça yakın konumda yer alan Narlıgöl ve Aksaray’da bulunan Ihlara Vadisi de Kapadokya’da gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya denildiğinde akla ilk gelen şüphesiz gökyüzünde özgürce süzüleceğiniz balonlar olacaktır. Çünkü Kapadokya demek balon demek, Kapadokya demek balon turu demek. Bu muhteşem Kapadokya balon turlarında coğrafi olayların etkisiyle oluşmuş peri bacaları muhteşem bir Kapadokya manzarası için hem karadan hem de havadan gözlemlenebiliyor. Peri bacalarının yoğun olarak bulunduğu yerlere Kapadokya turları ile giderken sabahın erken saatlerinde gökyüzüne havalanarak güneşin doğuşuna peri bacaları seyri ile tanıklık edebilirsiniz. Anadolu’nun eşsiz görüntüsüne tanıklık etmenizi sağlayacak Kapadokya balon turu ile hayatınızın en farklı deneyimini yaşayacaksınız.

Jolly’nin Kapadokya turlarında yapabileceğiniz balon turu misafirlerin isteklerine göre ekstra olarak düzenlenmektedir. Sabahın ilk ışıklarında balonun kalkacağı yere giden misafirlerimiz, uygun hava şartları ile muhteşem bir yolculuğa çıkacaklar. Bir kuş gibi, özgürce gökte süzülen balon eşliği ile Kapadokya’yı kuş bakışı görebilecek, gördüğünüz manzara karşısında büyüleneceksiniz. Ve bir kez balon turu yaptıktan sonra, Kapadokya balon turu ile bir kez daha gökyüzüne selam vermek isteyeceksiniz.

Kapadokya’da Ne Yapılır?

Kapadokya’da gezilecek yerler kadar Kapadokya’da yapılacaklar da oldukça fazla. Bu özel coğrafyanın nimetlerinden Kapadokya turu boyunca yararlanmak mümkün. Tur boyunca Avanos’un dünyaca ünlü çömleklerini görebilir, çömlek atölyesi ziyaretlerini gerçekleştirebilir hatta kendi çömleğinizi yapma şansı bulabilirsiniz. Çömlek atölyesi ile birlikte bölgenin öne çıkan zaanatlerinden biri olan halıcılık ile tanışabilir, halı atölyelerine de katılım sağlayabilirsiniz. Binlerce yıllık kültürün yaşatılmaya devam ettirildiği halı atölyelerinden zevkinize uygun bir halı almadan dönmeyin deriz. Kapadokya turlarında ayrıca mahzenler içerisinde bölgede yetişen üzümler ile yapılan şarap atölyelerini de keşfedebilirsiniz.

Kapadokya’ya Ne Zaman Gidilir?

Kapadokya dört mevsim tatil yapılacak yerlerden biri. İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Kapadokya, bölgenin karakteristik hava durumunu taşıyor. Kapadokya hava durumu genel olarak karasal iklim etkisi altındadır. Yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve sert geçse de Kapadokya’ya kış çok yakışır. Bölgede ani yağışların görülmesi düşüktür bu yüzden Kapadokya balon turu yapmak için genelde her mevsim ideal olmaktadır. Kışları kar yağışının görüldüğü Kapadokya’da peri bacalarının beyaza bürünmesi benzersiz bir atmosfer yaratır. Gece ve gündüz sıcaklıkları arasındaki derece farkı fazla olduğu için Kapadokya’ya giderken akşam için daha kalın kıyafetler almanızda fayda vardır.

Kültürel ve doğal güzelliklerle bir arada yaşamak ve unutulmaz manzaralara tanık olmak için Kapadokya turları ile yolculuk ekonomik ve avantajlı fiyatlarla Jolly’de!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like