KREDİ Krediler

Kefilsiz Kredi Almak Ne Kadar Kolay?

kredi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Yaşadığı hayat içerisinde birçok vatandaşımızın maddi zorluklar, araç ihtiyacı veya başını sokabileceği bir eve sahip olmak ister.  Kendine ait bir evinin olması ve kira derdinden kurtulma isteğine bağlı olarak birçok vatandaşımız ev almak için çeşitli birikimler ortaya koyar. Her ne kadar elinden arttırdığını kenara atmak isteseler de yine de ihtiyaçlar için eksiklikler ortaya çıkar. Bu eksikliklerin tamamlanması için bankalar vatandaşlarımıza kredi imkânını sunar.

kefilsiz

Kredilerde bankanın kendi politikasına bağlı olarak çeşitli şart ve koşullar ışığında değişiklik gösterir. Özellikle birçok vatandaşımız kefilsiz krediveren bankaları aramaktadırlar. Bir döneme kadar krediler için bankalar mutlaka kefil hatta ikinci kefil istemekteydiler. Ama günümüzde birçok bankanın çalışma stratejisine göre müşteri kıtlığı yaşamalarına bağlı olarak kefilsiz kredi vermektedirler. Her ne kadar bu uygulama birçok banka tarafından kefil ile  kredisi verme yönünde devam etse de artık kefilsiz kredi veren banka sayısı daha fazladır.

Kefilsiz Kredi Almak Ne Kadar Kolay

Eğer bankanın istediği kriterlere cevap verilmez ise maalesef kefilsiz kredi imkânı mümkün olmamaktadır. Özellikle devlet bankaları olarak bilinen Ziraat Bankası, Halk Bank ve Vakıfbank çok zor kefilsiz kredi vermektedir. Fakat özellikle Akbank ve QNB Finansbank şubeye gitmeden mobil uygulaması üzerinden başvuru alır ve belgeleri online ortamda onaylarsınız. Akbank 40 Bin TL tutarındaki kredi miktarına kadar olan kredileri, mobil şube aracılığı ile onaylamakta ve hesabınıza yatırmaktadır. Onaylanan tutar anında hesabınıza yatar. Eğer mobil kullanıcısı değilseniz SMS yolu ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ve Kredi başvuru şartları biraz daha katı olan ama faizi en uygun banka olan ING Bank. Başvuru linklerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvuru Sayfası:
akbank

https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi-basvuru

QNB Fİnansbank Kredi Başvuru Sayfası:

https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-ihtiyac-kredisi

ING Bank Kredi Başvuru Sayfası:
ing
https://www.ing.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like