MOBİLYA

Kelebek Mobilya’dan Büyük İndirim

Kelebek Mobilya’dan Büyük İndirim

Kelebek mobilya’dan Temmuz ayına özel büyük indirim! Birbirinden özel koleksiyonlarını, büyük indirimler ile evlerde buluşturmaya devam eden Kelebek Mobilya, Temmuz ayı içerisinde tüm mağazalarda geçerli olan indirim kampanyası sayesinde harika fırsatlar sizleri bekliyor. Evlerinizin vazgeçilmezi Kelebek; koltuk takımlarında, yemek odalarında, yatak odalarında ve mutfak takımlarında büyük indirimler ile Temmuz ayı içerisinde karşımıza çıkıyor. Bu büyük indirime ek olarak; farklı kampanyalar ile birlikte evlerinize neşe katacak!

Kelebek Mobilya’dan Temmuz Ayına Özel Büyük İndirim
Kelebek Mobilya’dan Temmuz Ayına Özel Büyük İndirim

Kelebek Mobilya 1000 TL İndirim

Siz de bu kampanyadan yararlanmak isterseniz, en yakın Kelebek mağazasına uğramanız yeterli. Tüm mobilyalarda geçerli %10 KDV indirimi ve bununla birlikte yapacağınız 12.900 TL’lik taksitli alışverişlerinize; 1000 TL indirim fırsatı.. Nakit alışveriş yapmayı sevenler de unutulmadı! Nakit alışverişe özel; SIFIR KDV fırsatı sizleri bekliyor. Bu fırsat 30 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli olup, bazı ürünler stoklarla sınırlıdır.

Evlerini baştan donatmak isteyenlere özel bu fırsatı kaçırmamaları ve saymış olduğumuz indirimlere ek farklı kampanyaların olduğunu da söylemek isteriz. Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için en yakın Kelebek mağazasına uğramanız yeterli olacaktır. Dilerseniz 444 18 05 Kelebek müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz indirimlere ek birçok üründe %50 indirim fırsatı… Köşe takımlarında yer alan %20 indirim fırsatıyla evinizi coştura bilirsiniz.

Kelebek Mobilya Kampanyası, Kelebek İndirimi, Kelebek Mobilya'dan 1000 TL İndirim
Kelebek Mobilya Kampanyası, Kelebek İndirimi, Kelebek Mobilya’dan 1000 TL İndirim

Kelebek Mobilyanın sunmuş olduğu bu kampanya; evini yenilemek isteyenler, evliliğe adım atmak isteyenler, dünyaya gelecek olan çocukları için çocuk odası kurmak isteyen çiftler ve genç odası kurmak isteyen gençler olmak üzere bir çok kesime hitap etmeyi başarıyor.

Kelebek koleksiyonları, kampanya dahilinde kredi kartı ayrımı yapmaksızın 9 taksit imkanı sunuluyor. Kelebek mağazalarında geçerli olan bu kampanya ve indirimlerden yararlanmak için en yakın Kelebek mağazasına gelmeniz yeterlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like