KİĞILI KAMPANYA

KİĞILI KAMPANYA

Kiğılı grup gerek ülkemiz gerek tüm dünya erkekleri tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve yoğun talep görmekte olan firmaların başında gelmektedir. Güzel tasarımı, beden ölçüleri düşünülerek hassas kesim modelleri ve göz alıcı detayları ile tüm erkeklerin sıklıkla aşış veriş yaptığı markadır. Online alış veriş imkânının sunulması ve sürekli kampanyalar, fırsatlar ve birbirinden güzel indirimler ile sizleri karşılaması da müşterilerini memnun eden bir diğer niteliğidir. Şimdi sizlere en güncel ve çarpıcı Kiğılı kampanya ve sürprizlerini aktaracağız. Farklı firmalara ait daha pek çok kampanyalara göz atmak ve bunlardan haberdar olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

DEV HİJYEN VE TEMİZLİK KAMPANYASI KİĞILI DA!

Kiğılı; ülkemizin ve dünyanın Covid-19 salgını sebebi ile yaşamakta olduğu şu zor günlerde en çok ihtiyaç hissedilen hijyen ve temizlik ürünlerini de artık sizlerin hizmetine sunmuş durumda. Bu kampanya sayesinde almış oldunuz tüm temizlik – hijyen ürünleri kargo ücreti sizden alınmaksızın vitrinlerde sizleri bekliyor. İhtiyaç hissedilen hijyen ürünlerine bu kampanya sayesinde kargo ücreti vermeksizin hızlı kargo seçeneği sayesinde oldukça pratik bir şekilde tedarik edebileceksiniz. Kiğılı outlet mağazalarının ve diğer Kiğılı tekstil ürünlerinin kargo ücreti ise 75 TL’lik alış verişlerinizden sonra ücretsiz olmaktadır.

Hijyen ve temizlik ürünlerinde gerçekleştirilen bu mühim Kiğılı Kampanya, diğer Kiğılı tekstil kampanya ve indirimlerinden daha farklı niteliklere sahiptir. En çarpıcı farklılık ise hijyen ve temizlik ürünlerinin 12 ay kadar çok uzun bir süre değişim ve iade opsiyonunun olmasından kaynaklanmaktadır.

KIĞILI HEDİYE KART

Hepimiz arzu ettiğimiz görünüme kavuşmayı hayal eder ve bu amaçlar haz duyduğumuz parçaları satın alırız. Bu durum bizi mutlu ettiği gibi, sevdiklerimiz ve değerli bulduklarımızın da kendilerini güzel ve özel hissetmelerini arzu ederiz. Bu amaç doğrultusunda en güzel, şık ve zarif parçaları inceler ve seçtiğimiz ürünü armağan etmek isteriz. Bu gibi durumlarda problemler çıkabilir ve isteğimizi o ya da bu sebepten gerçekleştiremeyebiliriz. Bu tarz sorunlarla muhatap olmamanız için Kiğılı hediye kart kampanyası ile karşınıza çıkmaktadır. Buradan hediye kart satın alma sayfasına hemen ulaşabilirsiniz. 250 TL hediye çeki, 500 TL hediye çeki ve 1000 TL hediye çeki opsiyonları bulunan bir nevi ön ödemeli kart niteliğine sahip olan bu kampanya ile çeklerden satın alabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Üstün şıklık ve zarafet anlayışına sahip sevdikleriniz doya sıya alış veriş keyfini yaşayabilir.

KİĞILI SMOKİN KAMPANYASI

Ülkemiz ihtiyaçlarına göre farklı alanlarda dahi olsa kampanyalar yapan ve birbirinden güzel sürpriz hediyeler ile müşterilerinin yüzünü güldüren Kiğılı, alternatif diğer firmalara esin kaynağı oluşturan smokinlerinde de sizlere davetkâr kampanyalar sunmaktadır. Kiğılı smokin kampanyası altında, kampanyaya konu olan ürünler:

  • Slim Fit Şal Yaka Damatlık / Smokin
  • Mono Yaka Smokin / Damatlık set
  • Slim Fit Mono Yaka Desenli Smokin / Damatlık
  • Mono Yaka Desenli Slim Fit Smokin / Damatlık
  • Slim Fit Şal Yaka Desenli Smokin / Damatlık
  • Slim Fit Şal Yaka Smokin/ Damatlık
  • Ata Yaka Slim Fit Gömlek
  • Ata Yaka Klasik Gömlek

Şeklinde devam etmektedir. Bu ürünler kampanya kapsamındaki birkaç üründen biridir. Buradan daha pek çok ürüne göz atabilir ve inceleyebilirsiniz. En göze çarpan kampanya ise; smokin + ata yaka gömleğin 699 TL olduğu ve yelekli smokin + ata yaka gömleğin 799 TL olduğu ürünlerdedir. Oldukça fazla talep görmekte ve fevkalade revaçta olan bu ürünlere ve çok daha fazlasına göz atabilir arzu ettikleriniz, ekonomik fiyatlar karşılığında ve kargo ücreti ödemeksizin elde edebilirsiniz. Öte yandan web sayfamızı sık sık ziyaret edebilir ve sizler için derlediğimiz en güncel kampanya içeriklerinden anında haberdar olabilirsiniz.

kiğılı indirim çeki
kiğılı indirim çeki

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like