ALIŞVERİŞ BANKA KREDİ

Ziraat Temel İhtiyaç Kredi Kampanyası

Son aylarda yaşanılan virüs salgını nedeni ile kişilerin pek çoğu işine gidememekte ve kazanç konusunda zorlanmaktadır. Bu durumun farkında olan ve vatandaşına destek olmak isteyen Ziraatbank, sunduğu bireysel temel ihtiyaç kredisi ile yoğun talep görmektedir. Ziraat kredi kampanyası dahilinde aylık geliri 5000 TL altında olan kişiler, online başvuru yaparak kredi talep edebilmektedir.

Temel İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden Ziraat bankın sitesine giriş yaparak hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru dâhilinde yapılacak araştırma sonrasında, krediniz sms ile bildiriliyor. Site üzerinde bulunan hemen başvur seçeneğine tıklayarak istenilen bilgileri girmeniz başvuru için yeterli olacaktır. Yapılacak başvuru sonrasında uygun görülen kişilerin varsa Ziraat bank hesabına kredi tutarı aktarılacaktır. Ziraat kredi kampanyası dâhilinde onay alan fakat hesabı bulunmayanlarda, en yakın ATM’ye giderek bilgileri ile çekim işlemi yapabilirler.

Bankkartınız ve kart şifreniz varsa ziraat bankasının web adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamasından “Hemen Başvur” seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Küresel ölçekte yaşanan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin olası hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası da  hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterileri finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlattı. Site admini olarak ben başvuru yaptim tek başina gelirim 5 bin tl altında oldugu için saniyorum bana 1 hafta sonra onay çıkmıştı.

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerin ;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

Temel İhtiyaç Kredi Detayları

Bankada sunulan ihtiyaç kredisine başvuru yapmadan önce, sunulan seçenekler arasında tercihler yapabilirsiniz. 3.000, 5.000, 7.500 ve 10.000 TL seçenekler ile sunulan kredilere 36 ay vade ile başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilk 6 ay herhangi bir ödeme yapmazsınız.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like