ARABA ÇEKİLİŞ

Magnum’dan 2 Kişiye 2019 Model Porsche Cayman Hediye Kampanyası

magnum firsatlari

Magnum otomobil kampanyaları, bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Her yıl gelenekselleşen Magnum kampanyasının bu yıl ki hediyesi 2 adet 2019 model sıfır kilometre Porsche Cayman oluyor. 1 Nisan – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında Magnum ürünlerinde bulunan şifreyi tüm operatörlerden “2992” numarasına kısa mesaj olarak gönderen tüketicilere çekiliş hakkı verilecek. Ayrıca www.magnum.com.tr web sitesinden, Magnum iPhone ve Androis uygulamasında ilgili alana gsm no, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girerek de katılım mümkün olacak.

Ayrıca 23 Nisan Migros Kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Magnum Kampanya Detayları

magnum kampanya
magnum araba kampanya
  • Magnum dondurma çekilişi, Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Magnum ürün çubuklarında bulunan katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile gönderenler arasından yapılacak.
  • Her şifre 1 çekiliş hakkı sayılacak.
  • Magnum Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 2 kişi Porsche Cayman 1998cc 300hp Benzinli 2019 Model Otomobil (birim piyasa değeri: 801.966,89 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like