BİLİŞİM EK İŞ İMKANLARI

Makale Yazarak Para Kazan(Güvenilir ilan site linkleri ile)

Makale Yazarak Para Kazan(Güvenilir ilan site linkleri ile)

 

makale
makale yazarlığı

 

Günümüz gelişen şartları ile birçok yeni iş imkanı oluştu. Bu iş imkanlarından biriside, makale yazarak para kazanmak. Dil bilginize, düşünce gücünüze güveniyorsanız, kelimeleri konuştururum diyorsanız bu iş tam size göre. Ekonomi, güncel gibi konularda makale yazarken iyi araştırmalar yapmalı, özellikle matematiksel veriler konusunda tutarlı ve doğru bilgiler vermelisiniz. Ve olmazsa olmazlar; makaleleriniz  SEO uyumlu olmalıdır. Seo; Google.com ile entegre çalışan, hit almaya çalışan web siteleri için gereklidir. Son olarak makalenizin için arama hacmi yüksek olan, keywords anahtar kelimeler diye tabir edilen bu sözcükleri kullanırsanız makaleniz kusursuz demektir. Makalelerinizin özgünlüğünü kontrol eden yazılımlar mevcut, kopyala yapıştır tarzı içerikler ile para kazanamazsınız. Makale ücretlerine gelince; içeriğe ve resimli olup olmamasına bağlı olarak değişmekle birlikte 100 kelimesi 1.5 ve 3 TL arasında değişmektedir. Yabancı dilde yazım yapabiliyorsanız kazancınız çok daha fazla olacaktır. Yazımının son kısmında makale yazarak para kazanabileceğiniz web sitelerinden birkaçına yer vereceğiz.

r10
r10 web

İlk web sitesi R10.net

Bu konuda güvenilirlik konusunda beklide en önde gelen web sitesi https://www.r10.net/  R10 u diğer sitelerden ayıran özellikler; Davetiye mektubu ile üye alır, herkes birden çok üyelik açan üyelerin üyelikleri iptal edilir, ticaret Puanı sistemi aktiftir. Ticaret Puanı nedir sorusuna cevap ararsak; web sitesi, facebook sayfası, veya makale  alış-satış işlemleri sonucunda taraflara değerlendirme hakkı doğar. Ticaret puanı olumsuz kişilerle iş yapmamayı tercih ederek paranızı güvence altında tutabilirsiniz. R10 üzerinde https://www.r10.net/makale-alimi-amp-satisi-makale-yazarlari/ bağlantısını tıklayarak makale satış ilanı açabilir veya sipariş bölümündeki talepte bulunan üyelerle iletişime geçerek makalelerinizi satabilirsiniz.

İkinci Web sitesi iyimakale.com

İyimakale web sitesinde üyelik açıp https://www.iyimakale.com/siparisler siparişler bölümünde aktif olan siparişlere; makaleyi yazabileceğiniz süreyi ve talep ettiğiniz ücreti yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Talebinizi kabul eden siparişçi ödemenizi web sitesine anında yapar.

Üçüncü Web sitesi icerikal.com

 

İcerikal web sitesinde de sistem iyimakale ile benzer şekilde işlemektedir. Tek yapmanız gereken üyelik oluşturup siparişe düşen makaleleri kapmak. https://www.icerikal.com/makale-siparisi

Seo nedir, neden gereklidir, semantik makale nedir, en iyi makale nasıl yazılır gibi sorularınızın cevaplarına bir sonraki yazımızda değineceğiz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like