KREDİ KARTI

Maximum ile Metro Market’te Alışverişinize 30 TL Maxipuan

maximum metro market 30 TL maxipuan

Maximum kredi kartınız ile toptancı marketiniz olan Metro Marketlerde 300 TL ve üzeri Alışverişlerde 30 TL Maxipuan hediye veriyor. Kampaya 28 Şubat- 3 Nisan 2019 tarihinde Maximum kart ile Metro marketlerde yapılan alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya katılım için akıllı telefon ile Maximum mobil uygulamasında kampanyalar bölümünde ilgili kampanyayı seçerek hemen katıl butonuna basmanız yeterli olacaktır. SMS yolu ile Maximum ile Metro Market kampanyasına katılmak için METRO yaz boşluk bırak kartınızın son 6 Hanesini yazarak (Örnek: ”METRO 123456”) 4402’ye mesaj olarak gönderin. SMS yolu ile başvurularda bankada kayıtlı numarınız ile başvuruda bulunun. Size gelecek bilgilendirme mesajı ile başvurunuz tamamlanır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:

  • İş Bankası Bankamatik Kartları,
  • Maximum,
  • MercedesCard,
  • Maximiles,
  • İş’te Üniversiteli.

Bu kartlar dışında diğer kartlar kampanya dahilinde değildir. Alışverişinizde ürün iade veya iptali durumunda kazanılan Maxipuanlar geri alınır.

Maximum Kart ile Metro Marketlerde 300 TL ve üzeri alışverişinizde kazanılan 30 TL Maxipuan 11 Nisan 2019 tarihinde alışveriş yaptığınız karta yüklenir. Ödül Maxipuan’ı en son 20 Nisan 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. 30 TL Maxipuanı sadece Metro Market alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 28 Şubat 2019 Perşembe
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019 Pazar
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Türkiye İş Bankası ve Metro Market
Sektör: Market

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like