KREDİ KARTI

Maximum Kredi Kartı Kampanyasında Anneler Gününe Özel 40 TL Maxipuan

maximum kredi kartı kampanyasında annler günüe özel 40 TL bonus

Maximum kredi kartı kampanyasında Anneler gününe özel olarak 2 – 12 Mayıs tarihlerinde Maximum Mobil uygulamasından kampanyaya katılım sağlayan müşterilere giyim aksesuarı, kozmetik, optik, çiçek, giyim, ayakkabı, kuyum sektörleri ve seçilin olan kitab evlerinde tek çekim yapılacak 150 TL ve üzeri 2. harcamanıza 25 TL, 3. harcamanıza 15 ile toplamda 40 TL Maxipuan kazanma fırsatı sunuyor.

Maximum Kredi kartı kampanyasında 40 TL Maxipuan fırsatından faydalanmak için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünde ”Anneler Gününde 40 TL’ye Varan MaxiPuan ” üzerine gelerek ” Katıl” düğmesine basmanız yeterlidir.

Anneler gününe özel olan kampanyada geçerli olan kartlar ise İş Bankası bankamatik kartları ve Maximum kredi kartları ( Maximum, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximiles ) dahildir. Yapılacak alışverişler aynı gün ve farklı iş yerlerinde yapılan alışverişleri de kapsar.

Kazanılan Maxipuanlar 21 Mayıs 2019 ‘da kartınıza yüklemesi yapılır ve 30 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanılmayan puanlar geri alınır.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like