KREDİ KARTI

Maximum Mobil Ödemelerde 50 TL Maxipuan Hediye

maximum mobil ödeme kampanyası

Maximum mobil ödeme yöntemini kullanan müşterilerine 50 TL’ye varan Maxipuan hediye veriyor. Kampanya kapsamında 1-31 Mayıs 2019 tarihlerinde Maximum Mobil uygulamasıyla tek çekim işlemlerde, ayrı günlerde her 50 TL ve üzeri mobil ödemelerine 5 TL, kampanya süresince toplamda 50 TL Maxipuan kazanma fırsatı sunuyor.

Mobil ödeme yöntemi NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip telefonlarda yapılabilir. Mobil Ödeme Yöntemin aktif hale getirilmesi için Maximum Mobil uygulamasından mobil temassız işlem aktifleştirme etkin olmalıdır.

Kampanyadan faydalanmak için Maximum mobil uygulamasında kampanyalar bölümünde ”50 TL ve Üzeri Mobil Ödemenize Toplamda 50 TL MaxiPuan!” tercih ederek ”Katıl” butonuna basmanız yeterlidir. İş Bankası Maximum kredi kartı özellikli kartlar ve bankamatik kartı ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Mobil ödeme yöntemi ile kazanılan 50 TL’ya kadar Maxipuanlar 11 Haziran 2019 tarihinde kartınıza yüklenir ve 21 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan Maxipuanlar geri alınır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like