KREDİ KARTI

Maximum’dan Bayrama Özel Kampanya

Maximum kredi kartı kurban bayramına özel market kampanyası ile 40 TL maxi puan hediye edilmektedir. Farklı günlerde yapılacak 150 TL ve üzeri 3 adet harcamada 40 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı bulunmaktadır. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi 5 – 20 Ağustos 2019 tarih aralığındadır.

Kampanya dâhilindeki kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar – Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 27 Ağustos 2019 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Eylül 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like