MARKET

Migros da Money Kart ile Gördüğünüze İnanın

migros money card

Türkiye’de köklü bir geçmişe sahip olan Migros süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. İlk temelleri 1954 yılında atılan Migros, İsviçre’de bulunan Migros marketlerin benzeri şeklinde açılmıştır. 2019 yılı itibari ile 1989 Migros ve 52 Macrocenter olmak üzere 81 ilde toplamda 2041 Migros mağazaları yurtiçinde bulunmakta olup, yurtdışında ise toplamda 2085 migros mağazası bulunmaktadır.

Money Club Kartı sahibi olan müşteriler özel avantaj ve indirimlerden faydalanıyor. Migros mağazalarında geçerli olan money kartı kullanan müşteriler gördüğünüze inanın kampanyası ile her 60 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli olmak üzere tek ürün üzerinden indirim sağlanmaktadır.

  • Kampanya dahil olmayan ürünler alkollü içecekler, sigara, mobil hat tl yükleme , elektrikli ve elektronik eşyalar, Ramazan Kolileri, Kurban siparişleri, bahçe mobilyaları, Yılbaşı Sepeti, Milli Piyango Biletleri ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar.
  • Bir seferde yaptığınız alışverişin toplamında her 60 TL’sinde 1 adet ürün indirimden faydalanabilirsiniz.
  • Yaptığınız 60 tl ve üzeri alışverişinize kampanyalı ürünleri dahil etmek zorundasınız. Kampanyalı ürünleri Migros sanal market ana sayfa Bütün Kampanyalar/Gördüğünüze İnanın reyonunda bulunan ürünleri tercih etmek zorundasınız.
  • Ürünler stoklar ile sınırlıdır.
  • Migroskop ve diğer yüzde indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like