MARKET

Migros Ramazan Kolisinde %25 İndirim

Migros Ramazan Kolisinde İndirim

Migros’ta Ramazan kolilerinde %25 indirim fırsatı. Kampanya kapsamında 2 Mayıs – 12 Haziran 2019 tarihlerinde Money Bonus kredi kartınızla Migros, Migrosjet, 5M Migros marketlerde ve Migros Sanal Market’te tek çekim 100 TL ve üzeri alışverişlerde Migros Ramazan kolisinde %25 indirim uygulanır. Kampanyada geçerli olan Ramazan Bereket Kolisi, Ziyafet Kolisi ve Lezzet Kolisi çeşitlerinden birine %25 indirim uygulanır.Ayrıca 100 TL ver üzeri alışveriş fişinde en az bir tane Migros Ramazan kolisi bulunma zorunluluğu vardır.

Kampanyadan faydalanmanız için Money Bonus kredi kartınız ile Migros’da en az 100 TL alışveriş fişi içinde bir tane Migros Ramazan kolisi bulunmalıdır. %25 indirim ise 1 Ramazan kolisine uygulanır. Birden fazla koli almanız durumunda fiyatı en düşük olan Ramazan kolisi fiyatı üzerinden indirim yapılır.Gerekli koşullar sağlandığında indirimden anında faydalanırsınız. Kampanyada her müşteri bir defa faydalanır.

Migros Ramazan Kolisi fiyatları ve içindeki ürünler listesine göz atmak için sayfamızda bulunan Migros Ramazan Kolisi Kampanyasına tıklayın.

Migros Ramazan Kolisinde %25 indirim kampanya sayfasına gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like