MARKET

Migros Sanal Market’te 70 TL Hediye Çeki Kampanyası

Migros Sanal Market'te 70 TL Hediye Çeki Kampanyası

Migros Sanal Market kampanyasında ilk defa sipariş veren müşteriler hoşgeldin sürprizi olarak toplamda 70 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Kampanya kapsamında 1 – 31 Mayıs 2019 tarih aralığında Migros Sanal Market üzerinden ilk defa alışveriş yapan müşterilere 1.sipariş tesliminden sonra 10 TL, 2. sipariş tesliminden sonra 10 TL, 3. sipariş tesliminden sonra 10 TL, 4. sipariş tesliminden sonra 10 ve 5. sipariş tesliminden sonra 30 TL hediye çeki verilerek toplamda 70 TL indirim kazanma fırsatı sunuyor. 4. siparişe kadar olan alışverişlerde en az 150 TL, 5. siparişte ise en az 200 TL alışverişlerde hediye çeki verilecektir.

Migros Sanal Market kampanyasında sadece Mobil uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. kazandığınız hediye çekleri sipariş tesliminden sonra 5 iş günü içinde Migros Sanal Market hesabınıza yüklenir. 30 Haziran 2019 tarihine kadar hediye çekleri kullanım süresi vardır.

Kampanyadan her müşteri bir defa faydalanır. Hediye çeklerini Migros Sanal Market internet sitesi veya Mobil uygulama üzerinden Çeklerim bölümünde kazandığınız miktar bilgisi bulunur. Hediye çeklerini kullanmak için Ödeme ekranından ”İndirim çeklerim” alanına indirim kodunu yaz, ”kullan” butonuna tıkla ve işleminiz gerçekleşmiş olur.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like