KREDİ KARTI

Mobil Ödeme İşlemlerinizde 25 TL Worldpuan Kazanın

Yapı kredi bankası 1 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile tek seferde yapılacak ilk 5 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işleminize 10 TL, sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişe 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan hediye etmektedir.

Yapı kredi bankasının yapmış olduğu kampanyaya katılmanız durumunda kazanım aşamalarınızı World Mobil’den takip edebileceksiniz.

Kampanya Koşulları

  • Yapı kredi bankasının yapmış olduğu bu kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olmakta ve her müşteri en fazla 25 TL puan kazanabilmektedir. Aynı gün gün içerisinde yapılan işlemlerden yalnızca ilk yapılan işlem kampanyaya dahil edilecektir.
  • Bu kampanyada Yapı Kredi bireysel kredi kartlarından herhangi biri ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışveriş işlemleri dahildir.
  • Yapı kredi bankasının Kampanyasına katılmak için Android cep telefonunuza World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelisiniz.
  • Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmesi için World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye veya Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesine girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 12 Haziran 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Kazanmış olduğunuz bu puanların son kullanma tarihi 23/Haziran/2019’dur. Kullanılmayan kampanya puanları 24 Haziran 2019 itibari ile silinecektir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya katılım sonucu kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 (Bir) adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
  • Kampanyadan sınırlı sayısa kişi faydalanacaktır. Yapı kredi bankasının bu kampanyasından 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona bulacaktır. Yurt dışında yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Mobil ödemeler, işletim sistemi Android olan, 4. 4. 2 ve üzeri versiyonlara sahip telefonlar ile yapılabilmektedir. Kartı mobil ödemeye işlemlerine açtıktan sonra, ödemeler sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil’e giriş yapılmasına gerek yoktur. Ödeme yapılacağı esnada cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like