n11 kampanya

Dünya; daha önce pek de rastlamadığı bir salgın neticesinde bilindiği gibi izole bir hayata mahkûm kalmış durumda. Bu sebeple pek çok firma; bir yandan kendi ekonomilerini canlı tutmak bir yandan da sürpriz kampanyalar ve harika fırsatlar ile bireylerin bu zor günlerinde cazip fiyatlarla alış veriş yapabilmek imkânını sağlamak için yenilikler yapmaktadır. Online alış verişin mihenk taşlarından olan ve ülkemizde sıklıkla tercih edilen n11.com bünyesindeki n11 kampanya ları yazımızın devamında öğrenebilme imkânına kavuşacaksınız.

Tüm bireyler için geçerli olan n11 kampanya hiçbir n11 kupon ya da benzeri koda ihtiyaç kalmaksızın yararlanılabilir niteliktedir. Web sayfamızda yer tüm kampanyalardan haberdar olabilmek için hemen buraya tıklayın ve sizler için derlediğimiz, güncel harika fırsatlara göz atın!

PENTİ KAMPANYALARI

Kadın iç giyim noktasında ülkemizdeki her bayanın sıklıkla alış veriş için ziyaret ettiği Penti artık n11’ de sizlerle. Penti’nin n11 de hizmetine başlaması, beraberinde harika kampanyaları da getirdi. Peki, Penti açılışa özel fırsatlar nelerdir?

  • İç giyim ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası!
  • Plaj ürünleri için geçerli % 15 sepette ek indirim kampanyası!
  • Penti live up sloganı ile %40 varan indirimli ürünler!
  • Genç bireylere özel Penti young kampanyası ile %40 indirim!
  • Sizlere sunulan seçili ürünlerde 3 al 2 öde kampanyası!
  • Çoraplara özel süper fırsatlar!

Tüm bu kampanyalar n11 sayfa vitrinlerinde sizleri beklemektedir. Hiçbir şekilde n11 kampanya kodu nedir minvalinde sorulara cevap aramaksızın doğrudan doğruya n11 kampanya ve indirimlerinden istifade edebilirsiniz.

N11 SAĞLIKLA EVDE KAL KAMPANYASI

N11 bu sıkıntılı ve sağlık açısından tehlikeli günlerde sizlerin evde kalması için ‘’Sağlıkla evde kal’’ kampanyasını sizlerle buluşturmakta. Sizlerin evde kalmasını arzu etmekte ve bu anlamı ile kampanya politikasını yeniden gözden geçirmekte olan n11, hijyen ürünlerinden tutun gıda ürünlerine varıncaya değin aranılan tüm ürünleri sizler için bir araya getirmiş durumdadır. Öte yandan evde keyifli zaman geçirmek ve kendinize ilgi göstermeniz için filmler, romanlar, kutu oyunları, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri gibi pek çok ürünü de tek kategoride birleştirmiş ve sizlerin keyifli, pratik bir alış veriş serüvenine sahip olmanız için oldukça zevkli bir tasarım gerçekleştirmiştir.

N11 ANNELER GÜNÜ KAMPANYASI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

Hayatımızın en kıymetlilerinden olan annelerimiz için de harika bir kampanya ile karşımıza çıkan N11, anneler gününe özel kampanyası kapsamında tık hızında ulaşabileceğiniz kuponları sizlere sunmaktadır. N11 kupon seçeneği ile sizlere sunulan bu kuponlar;

  • 1000 TL üzeri alış verişlerde geçerli %3 indirim (3000 adet)
  • 3000 TL ve üzeri alış verişlerde geçerli %5 indirim (5000 adet)
  • 150 TL ve üzeri alış verişlerde geçerli %11 indirim (5000 adet)
  • 4000 TL ve üzeri alış verişlerde geçerli 111 TL indirim kuponu (3000 adet)

Hemen hesabıma yükle seçeneği ile bu kuponları yükleyebilir ve N11 kampanya keyfini doya sıya yaşayabilirsiniz. Ayrıca bahsi geçen kuponları istediğiniz üründe kullanabilirsiniz.

GARANTİ BONUS İLE 9 TAKSİT KAMPANYASI!

Kredi kartı ile peşin yapılan ödemelerde de kampanyalarını bizlere hissettiren n11, bu alanda Garanti Bonus’ a özel peşin fiyat üzerinden 9 taksit fırsatını sunmaktadır. 20 Mart ile 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için hız kesmeden ihtiyaçlarınızı satın alabilir ve dokuz taksin imkânını yaşayabilirsiniz.

11 TL İNDİRİM KAPMANYASI!

Covid-19 salgınının yaşandığı bu zamanda evlerde bağışıklık sistemini güçlendirmek adına en sık tüketilen ürün şüphesiz meyve ve sebzeler olmaktadır. N11 üzerinden yapacağınız meyve ve sebze alış verişlerinde tüm n11 üyeleri 11 TL’lik indirim kazanmaktadır. Diğer kampanya ve fırsatlara buradan ulaşabilirsiniz.

N11 Kampanya Detayları İçin Tıkla

n11 kampanya
n11 kampanya

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like