ALIŞVERİŞ

N11’de CardFinans Müşterilerine 50 TL’ye Varan Parapuan Hediye Kampanyası

n11 kampanya

CardFinans kredi kartı sahiplerine özel N11 kampanyaları devam ediyor. 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında n11.com üzerinden belirli ürünlerde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize özel 25 TL ya da 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye kampanyasından yararlanabilirsiniz. Harcamalarınızı peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla yapabilirsiniz. Kazandığınız ParaPuan’lar nisan ayı sonuna kadar geçerli olacaktır.

N11 e-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde CardFinans sahiplerinin yüzü gülüyor. CardFinans N11 Parapuan hediye kampanyasından yararlanmak için kart sahibinin banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarında “UGURLU” yazıp 2273’e kısa mesaj göndermek yeteri oluyor.

Petlas Poersche kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

N11 Kampanya Detayı

cardfinans hediyeleri
n11 cardfinans parapuan
  • Ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen her kısa mesaj, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kazanılan ParaPuan’lar 6 Mayıs 2020 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, Haziran sonuna kadar geçerlidir

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like