GIDA

Nescafe Gold BMW Çekilişi 2019

nescafe gold bmw çekilişi 2019

Kampanya kapsamında 15 Mart-01 Temmuz 2019 tarih aralığında promosyonlu Nescafe Gold ürünleri satın alan müşteriler ambalaj içindeki katılım şifresi ile başvuru yaparak Nescafe Gold çekilişine katılma hakkı kazanırlar. Nescafe Gold çekilişinde 1 kişi BMW X2 ve 111 kişi Nescafe Gold Kahve Makinesi ile ödüllendirilir.

Nescafe Gold Çekilişine Katılım İçin

Kampanyaya katılım için Nescafe Gold paketleri içinde bulunan ”katılım şifresi” ile beraber aralarında boşluk bırakarak ‘‘isim”, ”soyisim” ve ” Adres bilgileri” yazarak 4544‘e SMSgöndermeniz yeterlidir. İnternet ortamında Nescafe Gold Çekilişine katılmak için www.nescafemycafe.com adresinde ”Şimdi Katıl” butonuna basarak karşınıza çıkacak ekranda formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak katılabilirsiniz.

Nescafe gold paketleri içinde yazılan katılım şifreleri tek kullanımlıktır. BMW X2 ve Kahve makinesi kazanma şansını artırmak istiyorsanız;

  • Nescafe Gold 2g stick içindeki katılım şifresi ile 1 çekiliş hakkı
  • Nescafe Gold 100g içindeki katılım şifresi ile 50 Çekiliş hakkı
  • Nescafe Gold 200g Ekopaket içindeki katılım şifresi ile 100 çekiliş hakkı elde edilir.

Nescafe Gold Çekiliş Sonuçları

Nestle ve U2 Tanıtım ajansı tarafından Nescafe Gold Çekilişi 10 Temmuz 2019 tarihinde noter tasdikli ve kamuya açık bir şekilde saat 11:00’de İstanbul Beyoğlu’nda yapılacaktır. Ayrıca Nescafe Gold çekiliş Sonuçları ne zaman yayınlanır diye merak ediyorsanız, 16 Temmuz 2019 baskılı Takvim Gazetesinde açıklanacaktır.

Önemli Not: Çekilişe katılan kişiler Nescafe Gold ürünlerin ambalajını ikramiye kazandıkları zaman göstermeleri mecburdur ve ambalaj içindeki katılım şifreleri okunaklı olmalıdır.

Çekiliş İkramiyeleri

Nescafe Gold Çekilişinde 1 şanslı kişi piyasa değeri yaklaşık olarak 324.779,00 TL olan 5 Kapılı 2019 Model BMW X2 sDrive18i Otomobil ve 111 şanslı kişi piyasa değer yaklaşık 700 TL olan Nescafé Gold Kahve Makinesi kazanır.

Benzer kampanya olan Nescafe 3u1 arada Mercedes veGalaxy Note 9 Çekilişi için tıklayın

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like