ARABA ÇEKİLİŞ GIDA

Nescafe Gold Çekiliş Kampanya

Nescafe Gold Kampanya

Nescafe, düzenli olarak yaptığı farklı kampanyalar ve çekilişler ile müşterilerini memnun etmeyi başaran isimlerden birisidir. Nescafe Gold yeni çekilişi ile her hafta çok sayıda kişiye hediyeler gönderiyor. Nescafe Gold çekiliş hakkı elde edebilmek için, paketin içinde bulunan şifrenin forma yazılması veya mesaj ile gönderilmesi yeterli olmaktadır. Her hafta Nescafe Gold çekiliş ile 7 kişiye 1.000 TL değerinde Nescafe Gold kart, 7 kişiye kahve makinesi, çekilişin son haftasında ise 1 kişiye BMW x2 kazanma fırsatı bulunmaktadır.

 

Nescafe Gold Çekiliş Katılım Koşulları

 

Çekilişe 18 yaşını doldurmuş herkes katılım sağlayabilir. Her hafta yapılacak olan çekilişlerde 14 kişiye hediyeler dağıtılmaktadır. Kampanyanın son haftasında 02.07.2020 tarihinde yapılacak çekilişte ise, 1 kişiye BMW x2 hediye edilecektir. Kampanya dâhilinde alacağınız Nescafe Gold paketine göre verilecek olan çekiliş hakkı değişmektedir.

 

l Nescafe Gold 2 gram = 1 Çekiliş hakkı

l Nescafe Gold 100 gram = 50 Çekiliş hakkı

l Nescafe Gold 200 gram = 100 Çekiliş hakkı

Paket içerisinde yer alan şifreyi nescafemycafe.com adresinde yer alan katılım formuna yazarak veya 4544 numarasına mesaj atarak Nescafe Gold çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Belirlenen şifre haricinde istenilen ad, soyad, adres gibi bilgileri de eksiksiz olarak doldurmanız gerekir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like