MOBİLYA

Net % 50 İndirime Ek İkinci Ürüne % 20 İndirim Kampanyası

Enza Home ve Yataş Mağazalarında kampanyalar ve indirimler 2019 yılında da devam etmektedir. Enza home’daki yataş yastıklarında ve yorganlarında net % 50 Yataş İndirimi + 2. ürüne % 20 Yataş İndirim yer almaktadır.

Yataş YASTIK & YORGAN ana kategorisindeki ürünlerde % 50 net indirimlere ek olarak 2. ürünlerde % 20 indirim kampanyası yer almaktadır. Enza home’un Yataş ürünlerde yapmış olduğu bu kampanya 1 Temmuz 2019 – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

KAMPANYA DETAYLARI

  • Enza Home, Yataş Bedding mağazalarından ve yatasbedding.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak yastık, yorgan, alez ve uyku pedi alışverişlerinde her ikinci üründe % 20 indirim en düşük fiyatlı ürünlerde uygulanır.
  • Siparişin iptal edilmesi ya da kampanya dahilindeki ürünlerden birinin birinin iade edilmesi durumunda kampanya kapsamındaki tüm ürünler iade alınır ve yalnızca ödenen tutar iade edilir.
  • Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.
  • Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza % 8 KDV dahildir.
  • Yataş web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.
  • Toplu satışlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyazamani.com olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu kampanyayı resmi web sitesinde görmek ve ürünleri incelemek için aşağıdaki “Kampanyayı Gör” butonunu tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like