AKARYAKIT

Opet Command Kampanyası ile 20 TL Akaryakıt Hediye

CarrefourSA ve opet işbirliği ile yapılan kampanya doğrultusunda 40TL ’lik Command™ Alışverişine 20 TL Değerinde Opet Akaryakıt Hediye edilmektedir.

7 / Haziran / 2019 – 19 / Haziran / 2019 tarih aralığında geçerli olan kampanyaya Türkiyede’ki tüm CarrefourSA Marketler’den CarrefourSA kart ile tek seferde (Tek bir fiş üzerindeki tutar toplamı) 40 TL değerinde Command ürünlerinden alan herkes katılabilmektedir.

Kampanya Çek kazan uygulamasında yer alan koşulları kapsamaktadır. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu koşulları eksiksiz olarak kabul etmiş sayılır.

Tüketiciler / Katılımcılar, bu koşulların herhangi bir tanesine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi durumunda yaptıkları başvuru geçersiz sayılacaktır.

Opet ve CarrefourSA işbirliği ile yapılmış olan bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 ( iki ) kere katılabilmektedir. Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecektir. Ayrıca unutmamanız gerekn diğer bir husus satış fişlerinin birleştirilemiyeceğidir.

Kampanya sınırlı sayılardadır. Kampanyaya katılmak için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile alışveriş tarihinden itibaren 5 ( Beş ) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 20 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır. Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on)gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir. Yakıt puanlar 29 Temmuz 2019 tarihine kadar OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 30 Temmuz 2019 tarihinde silinecektir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Opet ve 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

Kampanyayı resmi web sitesinde görmek ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like