AKARYAKIT

Opet, KoçAilem Ağustos Kampanyası ile 25 TL Yakıt Puan Hediye

Opet tarafından bir “KoçAilem Ağustos Kampanyası” ilan edildi. Bu kampanya kapsamında Opet’ten 25 TL Yakıt Puan Hediye edilecektir. Ağustos ayı boyunca devam edecek kampanya ile opet yakıt puan hadiye edilecektir. Kampanyazamani.com olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu kampanyanın detayları ve katılım koşulları yazımızın devamında yer almaktadır.

Bu kampanya 1 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir. KoçAilem Kart ve TLcard sahipleri kampanyaya dahil Opet istasyonlarında ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında aylık 300 TL’ye kadar tek seferde yapacakları 50 TL ve üzerindeki benzin veya motorin alışverişlerinde, KoçAilem Kart veya TLcard ile Paro pod cihazına tanıtma yaptıklarında kartlarına anında %5 (%0,5 baz puan dahil) yakıt puan yüklenecektir. Aynı koşullarda Ağustos ayında 500 TL akaryakıt alımına ulaşılması durumunda anında ekstra 10 TL (%0,5 baz puan hariç) yakıt puan yüklenecektir.

Kampanya döneminde Bir KoçAilem Kart veya TLcard sahibi Ağustos ayında maksimum 26 TL değerinde yakıt puan kazanabilir. Bir kişide hem KoçAilem Kart hem de TLcard bulunması durumunda kişi başına Ağustos ayında maksimum 26 TL değerinde yakıt puan kazanılabilir. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Opet istasyonlarında ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında yapılacak benzin veya motorin alımlarında geçerli olup, LPG’de geçerli değildir.

Kampanya market alışverişlerinde geçerli değildir. Kampanya KoçAilem Kart ve TLcard ile yapılan tanıtma işlemlerinde geçerli olup, ödeme işlemi peşin veya kredi kartı ile yapılabilir. Kazanılan puanların son kullanma tarihi 31.01.2020 olup, kullanılmayan puanlar 01.02.2020 tarihinde silinecektir. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Opet ve KoçAilem kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için KoçAilem Çağrı Merkezi’ne 444 0 447’den ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like