AKARYAKIT

Opet Mobil Aktivasyon Kampanyası

Opet akaryakıt istasyonlarında kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor. Opet Kartı olan kişiler Opet’in Mobil Uygulamasından kartı aktive hale getirir getirmez 10 Kat puan hediye kazanmaktadır.

15 / Eylül / 2019 tarihine kadar Opet Mobil Uygulaması üzerinden Opet Kart veya cep telefonu aktivasyonu yapan müşterilere, 15.Ekim.2019’a kadar aktivasyon yapılan Opet Kart veya cep telefonu ile Opet’te yapacakları toplamda ilk 600 TL benzin veya motorin alışverişlerine ilave 10 kat yakıt puan hediye edilecektir.

Opet Mobil Uygulaması üzerinden aktivasyon yapmak için iOS veya Android işletim sistemli olan cep telefonlarında veya tabletlerde bulunan uygulama marketlerinde (AppStore-Play Store) uygulamalarıdan birini indirirerek, bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Kazanılan puanlar Opet istasyonlarında benzin veya motorin alışverişlerinde 15/Ocak/2020 tarihine kadar harcanabilecektir. Harcanmayan puanlar 16.Ocak.2020 tarihinde silinecektir.

Kampanyadan mevcut aktivasyonu olan müşteriler yararlanamamaktadır.

Müşterilerin kampanyaya dahil olabilmesi için aktivasyonunu Opet Mobil Uygulama’sı üzerinden yapmaları gerekmektedir. Opet Müşteri Hizmetleri, Online İşlem Merkezi ve SMS üzerinden yapılan aktivasyonlar kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya sınırlı sayıdadır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.opet.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like