AKARYAKIT

Opet Ultramarket Kampanyası

Opet akaryakıt istasyonlarındaki Ultramarket’lerden 20 TL tutatı alışverişe 5 TL yakıt puan hediye edilmektedir.

Opet tarafıdnan yapılan bu kampanya 29 Temmuz 2019 ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ultramarket bulunan kampanyaya dahil tüm OPET istasyonlarında yapılan market alışverişlerinde geçerli olmaktadır.

Bu tarihler arasında farklı günlerde tek seferde/ tek fiş üzerinde 20 TL ve üzeri Ultramarket alışverişini gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen ve kampanya koşulunu yerine getiren müşteriler, kampanyaya dahil OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde geçerli 5 TL değerinde yakıt puan hediyesi kazanacaktır.

Alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde alışveriş fişini yükleyerek başvuruda bulunmayan tüketiciler kampanyaya katılım haklarını kaybederler.

Kampanya koşulunu yerine getiren müşterilerin Qumpara uygulamasında belirttikleri cep telefonuna yakıt puanlar en geç 24 saat içerisinde yüklenecek, puan yüklenen cep telefonlarına bilgilendirme SMS’i OPET tarafından gönderilecektir.

Yüklenen yakıt puanlar 30 Eylül 2019 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir.

Müşterilerin yakıt puanlarını OPET istasyonlarında harcayabilmeleri için cep telefonu aktivasyonlarının yapılmış olması gerekmektedir. Müşterilerin yakıt puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında aktivasyonlu cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifrelerini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Hileli işlemlerden dolayı cep telefonu ya da Opet Kart’ı blokeli durumda olan müşteriler kampanya kapsamında yakıt puan kazanamazlar. Opet, gerekli kontroller yapıldıktan sonra uygun gördüğü cep telefonu ya da Opet Kart’ların blokesini kaldırma; uygun olmayanların ise blokesini kaldırmama hakkına sahiptir. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 1 Ekim 2019 tarihinde silinecektir. Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 3 kez yararlanabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Sigara ve Starbucks alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Hediye bedelin parasal karşılığı talep edilemez, nakde çevrilemez ve takas edilemez. Opet ve Qumpara uygulaması kampanyayı durdurma, sona erdirme, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye ve Ultramarket bulunan kampanyaya dahil Opet istasyon listesine Qumpara uygulamasından ve www.opet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Opet Ultramarket konseptimizin yer aldığı istasyonlarımızın bilgileri buraya tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like