KREDİ KARTI

Paraf Bahar Kampanyası 2019

paraf bahar kampanyası 2019

Nisan ayına özel olan Paraf Bahar kampanyası gıda marketi ve giyim sektöründe Paraf kart ile alışverişinize 50 TL’varan Parafpara hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında 1-30 Nisan 2019 tarihlerinde Paraf kart ile sadece gıda market ve giyim sektöründe geçerli olan yurtiçi alışverişlerde bütün banka POS cihazları üzerinde geçerlidir. Paraf kart müşterileri giyim ve gıda market sektörlerinde yapacağı ikinci 125 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, dördüncü alışverişe 15 TL, altıncı alışverişe 25 TL olmak üzere toplam kazanabileceği 50 TL Parafpara hediye.

Kampanyaya Nasıl Katılırım

Paraf Bahar kampanyasında 50 TL’ye varan Parafpara kazanmak için alışveriş yapmadan önce ”BAHAR” yaz 3404‘e SMS göndermeniz yeterlidir. Banka sisteminde kayıtlı olan telefon numaranız ile başvuru yapmayı unutmayın. SMS gönderim yapıldıktan sonra size Halkbank tarafından bilgi mesajı gönderilir. Bilgi verildikten sonra kampanyaya katılım başlar.

KKTC’de kampanya katılmak için KKTCELL eve KKTC TELSİM operatörlerinde SMS ile 3444’e gönderim yapılır.

Ödül Kullanımı


Her müşteri kampanydan bir defa faydalanır. Aynı gün ve aynı işyerinde yapılan alışverişlerde kampanyaya ilki dahil edilir. Kazanabileceğiniz en fazla Parafpara toplam 50 TL’dir. Hediye Parafpara kartınıza alışverişten bir gün sonra yüklenir ve son kullanma 8 Mayıs 2019 tarihine kadardır.

Kampanyaya Dahil Olan Kartlar

  • Paraf
  • Parafly
  • Parafree ve bu kartlara bağlı ek kartlar ile sanal kartlar.
  • Sanal POS üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like