ALIŞVERİŞ KREDİ KARTI

Paraf Card ile E-Ticaret Harcamalarına Özel 60 TL ParafPara Hediye!

paraf card e ticaret firsatlari

Evden alışveriş kampanyaları döneminde müşterilerini memnun etmeye devam eden Paraf Card’tan yeni bir online alışveriş kampanyası! Paraf ile yapacağınız 250 TL ve üzeri e-ticaret harcamalarınıza 60 TL ParafPara hediye fırsatından yararlanabilirsiniz. Tüketiciler tarafından yoğun ilgi gören kredi kartı alışveriş kampanyaları arasında öne çıkan Paraf Card; 1 – 30 Nisan arasında yurt içi tüm sanal POS’lardan toplamda yapılacak her 250 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara hediyesinden yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya hemen katılmak için harcama yapmadan önce banka sisteminde tanımlı cep telefonu numaranızdan; ÖDÜL yazıp 3404’e kısa mesaj (SMS) göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Paraf Mobil uygulaması üzerinde kampanyalar bölümünde yer alan 60 TL ParafPara hediye kampanyası başlığında “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak da kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Bonus Kredi kartı online alışverişe özel 75 tl hediye fırsatını da inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Alışverişlerine 60 TL Hediye Kampanyası

paraf card kampanya
paraf card firsatlari
  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 60 TL’dir.
  • Kazanılan ParafPara’lar; işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like