GIDA GİYİM KREDİ KARTI MARKET

Parafly ile Ebebek’te Alışverişe 35 TL’ye Kadar Parafpara!

ebebek parafpara kampanyası

Anne ve Bebek bakımı ve ihtiyaçları ile ilgili tüm ürünlerin bir yerde toplandığı ve bilinçli annelerin en çok tercih ettiği online mağaza olan Ebebek.com yeni bir kampanya ile müşterilerine hediye 35 TL’ye kadar Parafpara hediye ediyor. Ebebek mağaza ve ebebek.com üzerinden, Parafly ile alışverişlerinizi Paraf POS’larında yapmanız koşulu ile tek seferde 150 TL ve üzeri ilk alışverişte 15 TL Parafpara, aynı gün olmaması koşuluyla ikinci tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Parafpara hediye ediliyor.

Kampanya Koşulları

  • Aynı gün yapılacak ikinci alışverişlerde Parafpara hediye edilmez. İkinci Parafpara hediyesini almak için farklı günlerde 150 TL ve üzeri alışveriş yapmanız lazım.
  • 1-31 Mart 2019 tarihlerinde yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya katılan bir kişi en fazla 35 TL Parafpara kazanabilir.
  • Kazandığınız Parafpara’ları en son 14 Nisan 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. 14 Nisan’dan sonra kullanılmayan Parafpara’lar geri alınır.
  • Kampanya kapsamında sadece Parafly ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Business kart, Parafpara kullanarak yapılan alışverişler, ürün iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Mart 2019 Cuma
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019 Pazar
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Ebebek,
Web Adresi: www.ebebek.com

Sektör: e-ticaret

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like