Paycell Sanal Kart Nasıl oluşturulur? Paysel ücretli mi?

Günümüzde ki ileri teknolojinin ve internet ağlarından yapılan birçok hilelerin kredi kartlarının güvenliği konusunda büyük risk oluşturmaktadır. Bu nedenle kişisel kart bilgilerin her yerde kullanılması güvenlik açısından tehlikedir. Paycell, kişisel kredi kartınızı kullanmanıza gerek kalmadan belirli noktalarda size hem güvenli hem de hızlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede anlaşmalı olan noktalarda tek tık ile sizlere kredi kartı kullanmadan alışverişinize olanak tanımaktadır. Özellikle turkcell anlaşmalı noktalarından paycell sanal kart ile yapılacak işlemler de herhangi bir bakiye TL veya fatura gibi ödemelerde kredi kartı bilgilerinizi vermeden aracı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca SHELL Akaryakıt istasyonlarında, turkcell ve ZUBİZU’nun mobilden yapılan uygulamasında ve 532 çağrı merkezi iletişimde anlaşmalı olan noktalarda paycell size güveni sağlayacaktır. 

Tüm kartlarınızı güvenle kayıt edebileceğiniz ve avantajlarından faydalanabileceğiniz pycell sanal kart oluşturma işlemi oldukça kolaydır. Ön ödemeli bir kart olup, kişisel telefon numaranız ile yaş sınırınız olmadan anında sanal kartı aktive edebilirsiniz. Bu sayede 1 TL’lik yapacağınız alışverişlerde 5 pycell puan kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Karta Atm noktalarından para çekip yatırabilirsiniz. Pycell sanal kartı satın almak için ulaşacağınız satış noktaları;PTT şubeleriN11 comTurkcell online veya mağazalarıHepsi burada Şok market mağazaları gibi pek çok yerlerde diyebiliriz. 

Pycell kartı aldıktan sonra aktive etmesi oldukça basittir. İster Turkcell mağazalarından ister pycell uygulamasını androit telefonunuza indirebilirsiniz. Böylece kolayca sanal kartınızı aktive edebilirsiniz. Pycell uygulamasından, ATM, Turcell mağaza, PTTmatik gibi noktalardan Havale EFT işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir, İnternet üzerinden de sanal kartı güvenle kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like