ARABA ÇEKİLİŞ

Petlas Porsche Kampanyası

Petlas Porsche Kampanyası

Petlas, 1976 yılından bu yana kendi lastik teknolojisini üreterek müşterilere sunmaktadır. Çok fazla kampanya yaptığı görülmeyen Petlas firması, yapacağınız alışverişler ile Porsche çekilişine katılma hakkı sağlamaktadır. Bu muhteşem çekilişin detaylarını ve katılım koşullarını yazımızın devamında görebilirsiniz.

 

Petlas Porsche Kazandırıyor!

 

Petlas bayilerinden yapacağınız her 500 TL’lik lastik alışverişi sonrasında Porsche Cayman 718 çekilişine katılım hakkı kazanabilirsiniz. Petlas kampanyası dâhilinde yapacağınız alışveriş sonrasında size verilecek faturayı saklayarak çekilişe katılım sağlayabilirsiniz. Alışveriş sonrasında Petlas resmi sitesine giriş yaparak çekiliş kısmına tıklayın. Burada yer alan “çekilişe katıl” seçeneğine tıklayın ve şu bilgileri doldurun;

 

l Şehir

l Bayi

l Fatura no

l Fatura tarihi

l Fatura tutarı

l Fatura görseli

l Ad Soyad

l Telefon

l Adres

Belirtilen bu bilgileri doldurarak formu kaydetmeniz durumunda çekilişe katılmış sayılırsınız.

 

Petlas Porsche Kampanya Detayları

1 Mart 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Petlas bayilerinden yapacağınız 500 TL’lik lastik alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Petlas kampanyası dâhilinde yaptığınız alışveriş sonrası faturanız ile beraber bir adet şifreli kart verilmektedir. Çekiliş 27 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:00’da İstanbul Çekmece’de yapılacaktır. Porsche Cayman 2019 kazananı ve yedek talihlisi ise 27 Temmuz’da Akşam gazetesinde yayınlanacaktır.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like