ALIŞVERİŞ ARABA

Petlas’tan 2019 Model Porsche 718 Cayman Çekiliş Kampanyası

petlas kampanya

Türkiye’nin en çok satılan araç lastik markalarından Petlas, müşterileri arasından yapacağı çekilişle bir talihliye 2019 model, sıfır kilometre Porsche 718 Cayman kazanma şansı sunuyor. 1 Mart 2020 – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Petlas’tan aldığınız her 500 TL değerindeki lastik, Porsche 718 Cayman çekilişine bir katılım hakkı kazandırıyor.

Petlas kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki  Petlas, Starmaxx, P/T Lastik, S/T Lastik, Oto Çarçabuk, Uzman Lastik tabelalı bayilerden alışveriş yapan müşterilere (her 500 TL için bir şifreli kart)  fatura ile birlikte verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartındaki şifreyi, fatura üzerindeki ad, soyad, adres, fatura sıra-no, fatura tarih, fatura tutarı ve GSM telefon bilgilerini www.petlas.com.tr veya www.starmaxx.com.tr internet sitesine giriş yaparak fatura görüntüsünü yükleyen katılımcılara  her şifre için 1 (bir) çekiliş hakkı verilecek.

Paraf Card E-ticaret fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Porsche 718 Cayman Çekiliş Kampanyası Detayları

petlas cekilis 2020
petlas porsche
  • Çekiliş sonucunda; 1 kişi 980.000,00 TL değerinde Porsche 718 Cayman 2019 Model ikramiyesi kazanacaktır.
  • Porsche 718 Cayman çekilişi için ad soyad, şifre, fatura sıra-no, fatura tarihi, fatura tutarı, fatura görüntüsü bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Otomobilin KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like