AKARYAKIT

Petrol Ofisi’nde 40 TL Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi’nde 40 TL Bonus Kampanyası

Petrol Ofisi’nden 40 TL bonus kampanyası ile ücretsiz yakıt sahibi olabileceğiniz gibi Petrol Ofisi kampanyası 01 Haziran -30 Haziran 2020 arasında geçerli olup, bonus üyesi iş yerlerinden yapılan alışverişler için uygundur. Petrol Ofisi üzerinden yapacağınız alışverişlere özel bonus kampanyasından yararlanmak için belirtilen tarihler arasında en az 150 TL harcama yapmanız gerekiyor. Petrol Ofisi 40 TL bonus kampanyasından yararlanmak için işte detaylar..

Bu kampanya ile 01 Haziran -30 Haziran 2020 tarihleri arasında 3 defa 150 TL ve üzeri yapacağınız harcamada 30 TL bonus kazanma fırsatı. Petrol Ofisi Kampanyasına Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan müşteriler 40 TL bonus kazanacaktır. Ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri akaryakıt veya doğal gaz alımlarında geçerli olup, Petrol Ofisi kampanyasına katılmak için tek seferde en az 150 TL akaryakıt ya da doğal gaz alımı yapmanız gerekir. Aynı gün içerisinde 2 veya 3 üzeri yapacağınız 150 TL’lik harcamalarınızın sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Aynı gün yapılan diğer harcamalar kampanya kapsamı dışında kalacaktır.

Petrol Ofisi 40 TL Bonus Kampanyası
Petrol Ofisi’nden 40 TL bonus kampanyası, Petrol Ofisi kampanyası, Petrol Ofisi 40 TL bonus kampanyası, Petrol Ofisi kampanyasına katılmak için

Petrol Ofisi Bonus Kampanyasına Katılmak

Kampanyaya SMS veya Bonus Flaş üzerinden katılım sağlanacaktır. SMS ile katılım gerçekleştirenler; 30 TL bonus, Bonus Flaş üzerinden katılım gerçekleştirenler ise; 40 TL bonus kazanacaktır. Kampanyadan kazanılan bonuslar; 06 Temmuz ile 13 Temmuz 2020 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek ve bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar iptal edilecektir.

Bu kampanyaya katılmak isteyen diğer bankaların bonus kart müşterileri ise; 06 Temmuz – 13 Temmuz 2020 tarihleri arasında Petrol Ofisi üzerinden yapacakları harcamalarla çeşitli indirimler kazanabilecek.

Kazanılan puanların gıda alışverişlerinde kullanılmayacağını, sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli; akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabileceğini belirtmek isteriz. Bu durumu göz önünde bulundurmanız, bir karışıklık yaşanmaması adına önem taşımaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like