ALIŞVERİŞ

Ramazan Yardım Paketi

Ramazan Kolisi

Ramazan Paketi İçinde Neler Var?

 

Ramazan kolisi içerikleri, çoğunlukla uzun süre bozulmadan saklanabilecek temel besin maddelerinden oluşur. Kaliteli yağ, un, şeker, bakliyat, salça, reçel, tuz ve zeytin gibi Ramazan’da en fazla tüketilen gıda maddelerini içermektedir.

Her yıl ramazan ayında pek cok vatandaşımız hali hazirda cok zor günlerle uğraşirken bir de insanlar ramazan ayında gıda sorunuyla karşilaşiyorlar . Şu günlerde özellikle birbirimize yeteceğimize inandığımız günler de lütfen sizler de ihtiyaç sahiplerini gözetin. Ramazan paylaşmak  demektir. Bu konuda pek cok firma hali hazirda  çeşitli şekillerde ramazan kolileleri hazırlatmaktadır. İsterseniz bu tarz paketler hazırlayan kurumlardan siz de yardımcı olmak istediğiniz aile sayısı kadar ramazan paketi satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden hazir bir şekilde olusturulmus ve  cesitli boy ve içeriklerde pek cok koliye  yada ramazan paketine ulaşmaniz mümkün fakat bu zor zamanlarda bizim önerimiz çevrenizde bulunan esnaflardan bu ihtiyacı karşılayıp  paketleriniz ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanız yapacağınız en büyük iyilik olabilir. Şimdiden herkese Hayırlı Ramazanlar Dileriz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like