AKARYAKIT KREDİ KARTI

Ramazan’a Özel Akaryakıt ve Market Harcamanıza 70 TL Bonus

Bonus Kredi Kartı Kampanyasında Ramazan'a Özel 70 TL Bonus

Garanti Bonus Kredi kartınıza özel market ve akaryakıt kampanyasında Ramazan ayında 70 TL bonus kazanma fırsatı. Kampanya Kapsamında Bonus üye işyerleri olan market ve akaryakıt istasyonlarında yapılacak 125 TL ve üzeri ilk alışverişinize 10 TL, 3. alışverişinize 20 TL, 6. alışverişinize 40 TL ve toplamda 70 TL bonus hediye verilecektir. Kampanyada ayrıca gerekli koşullar sağlandığında toplamda 70 bonus kazan 5 yıla kadar Bonus kredi kartı olan müşterilere ekstra 5 TL bonus, 5 yıl ve üzeri olan bonus kredi kartı müşterilerine 10 TL bonus hediye imkanı. Kampanyada geçerli olan kartlar ise Garanti Bonus’lar, Flexi, Paracard, Bonus Business, Money Bonus ve Easy kartlardır.

Kampanyaya katılım için BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyalar bölümünde ”Ramazan’a özel 70 TL bonus” üzerinde gelerek ”Hemen Katıl’ butonuna tıklamanız yeterlidir. SMS ile katılım için ”KAZAN” yaz 3340’a gönder.

Kampanya Bilgileri

  • Kazandığınız extra Bonus’lar kartınıza 14 Haziran 2019 tarihinde yüklemesi yapılır ve 23 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmayan Bonus’lar geri alınır.
  • Kampanyaya müşteri bazlı olup toplamda 80 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya dahil olan işlemler ise Bonus sanal kartlar, web sitelerinde yapılan alışverişler, mail order – telephone order ve temassız ödeme ile yapılan işlemlerdir.
  • Yurt içi yapılacak peşin veya taksitli harcamalar sadece geçerlidir.
  • Market alışverişlerinde gıda dışı alışverişler kampanyada kapsamı dışındadır.
  • Garanti Bankası kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like