KREDİ KARTI

Reebok ve Adidas Mağazalarında 30 TL Worldpuan Kampanyası

world ile Adidas ve reebok 300 TL alışverişinize 30TL HEdiye

Türkiye’nin bonkör kartı olan Worldcard ile Reebok veya Adidas mağazalarında tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL Worldpuan ediyor. Ayrıca 8 taksit imkanı sunuyor. Kampanya 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında World POS üyesi Reebok ve Adidas Mağazalarında geçerlidir.

Reebook Mağazalarında tek seferde 300 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılan 30 TL Worlpuanı sadece Reebok Mağazalarında kullanabilirsiniz.

Adidas Mağazalarında Tek seferde 300 Tl ve üzeri alışverişinize 30 TL hediye Worldpuanı yine Adidas Mağazalarında harcamasını yapabilirsiniz.

Kazanılan Worldpuanlar 5 Nisan 2019 tarihinde kartınıza yüklenir. En geç 16 Nisan 2019 tarihine kadar Worldpuanları kullanabilirsiniz. 17 Nisan’da kullanılmayan Worldpuanlar geri alınır.

Kampanyaya katılım için tek yapmanız gereken World mobil uygulamasında kampanyalar bölümünde ilgili kampanyayı seçerek hemen katıl butonuna basmanız yeterlidir.

Adidas ve Reebok Mağazalarında 30 TL Worldpuan kampanyası ile bireysel World bireysel kredi kartı, bireysel ticari kredi kartı, TLcard, sanal kartlar ve Kredi Kartınıza bağlı ek kartlar ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer bir ayrıntı ise World POS üyesi Reebok ve Adidas Mağazalarında işlemleriniz geçerli sayılır.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2019 Pazar
Kampanyaya Katılan Firma(lar): Yapıkredi, Adidas ve Reebok Mağazaları
Sektör: Ayakkabı

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like