ARABA

Renault Sıfır Araç Kampanyası İle Şimdi Al 2021’de Öde

Renault Sıfır Araç Kampanyası

2020 Temmuz Renault Kampanyası ile aracını şimdi al ödemeye 2021’de başla! Renault Finans üzerinden kredi kullanmak kaydı ile geçerli olan kampanyadan yararlanmak için hiç zaman kaybetmeden hemen bir Renault bayisine uğra ve fırsatı kaçırma.. Aracını şimdi alan kişiler, taksit ödemelerine 2021 Ocak ayında başlayacak olup, bu kampanyanın yanı sıra ekstra indirimlerden de yararlanabilecekler. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, almak istedikleri aracın %50 sini peşin, geriye kalan miktarın %50’sine ise; kredilendirme uygulanacaktır. Temmuz ayına özel sunulan bu kampanyanın; tüm model ve versiyonlarda geçerli olduğunu söylemek isteriz.

Bu kampanya dahilinde faiz ve maliyet oranları, vade sayısına göre ve kullanılacak kredi tutarına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Kasko ve araç sigortası alacak kişiye ait olup, araç üzerinde bulunan aksesuarlar ve özellikler değişmektedir. Kampanya 15.07.2020 tarihine kadar geçerli olduğu gibi stoklarla sınırlı olduğunu da hatırlatırız.

Renault Sıfır Araç Kampanyası İle Şimdi Al 2021’de Öde
Renault Sıfır Araç Kampanyası İle Şimdi Al 2021’de Öde.. 2020 Yeni Clio En Uygun Fiyata Şimdi Al 2021’de Ödemeye Başla

2020 Yeni Clio En Uygun Fiyata Şimdi Al 2021’de Ödemeye Başla

Bu kampanya; Renault Finans üzerinden kredi kullanılması ile geçerli olacak ve ilgili kampanya dahilinde 104.900 TL’ye yeni Clio’ya sahip olabilirsiniz. Stoklarla sınırlı bu kampanya kapsamı içerisinde, 45.650 TL kredi tutarı, 36 ay vade seçeneği ve %0,94 faiz oranı ile 2021 Ocak ayı içerisinde başlayacak aylık ödeme tutarlarının 1.999 TL olduğunu belirtmek isteriz. Bu aracı kredi ile satın almak isteyen kişiler; %50’sine kadar kredi kullanabilecek ve geriye kalan tutarı peşin olarak sunması gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz fiyat temsili olup, net fiyatlara bayiler üzerinden ulaşılabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz model ve marka ile sınırlı olmadığını, tüm Renault model ve versiyonlarında geçerli olduğunu söylemek isteriz. İlgili kampanya stoklarla sınırlı olup, 15.07.2020 tarihine kadar Renault satıcıları üzerinden bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like