ARABA

Renault Tüm Bakım, Mekanik Onarımlarında ve Fix Paketlerde % 20 İndirim Kampanyası

Renault kampanyalara tüm hızı ile devam etmektedir. Renault arabalarındaki tüm bakımlar, mekanik onarımlar ve fix paketlerde % 20 indirim kampanyası bulunmaktadır.

Belirli marka lastiklerde 200TL + KDV’ye varan servis indirimleri / Maximum Kart’a ve World’e +4 taksit seçeneği sunan kampanya ile fırsatlar sizleri bekliyor!

Renault tarafından gerçekleştirilen bu kampanya, 17/Haziran/2019 – 20/Temmuz/2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

Renault tüm bakımlar, mekanik onarımlar ve fix paketlerde % 20 indirim kampanyası, tüm Renault’ların bakım, mekanik ve ön cam onarımları, fix paketlerinde ve Elf motor yağlarında geçerli olmaktadır.

15’lik jant ve altı 4 adet Michelin marka lastik alana 120TL + KDV, 16’lık jant ve üzerine 200TL+KDV tutarında servis indirimi uygulanacaktır.

Belirli ebatlarda 4 adet Continental marka yaz lastiği alana 160TL+KDV’ye varan servis indirimleri uygulanacaktır.

15’lik ve 16’lik jant 4 adet Bridgestone veya Lassa marka yaz lastiği alana 100TL+KDV, 17’lik jant ve üzerine 150TL+KDV tutarında servis indirimi uygulanacaktır.

Taksitli işlemlerde +4 taksit Maximum Kart’a ve Yapı Kredi World’e özel tekliflerdir.

Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerli olmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS’in, bu kampanyayı tek taraflı olarak süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like