KREDİ KARTI

Restoran ve Kafe Harcamalarında 100 TL Worldpuan Kazanma Fırsatı

VakıfBank Worldcard ile 1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarih aralıklarında World üyesi olan kafe, restoran ve fast – food sektörlerinde yapılacak alışverişler için 100 TL worldpuan kazanma fırsatı.

Kampanya kapsamında tek seferde yapacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişin % 10’u değerinde, toplamda 100 TL Worldpuan hediye edilmektedir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya katılmak için Bankamıza kayıtlı cep telefonu numaranızdan KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

BusinessCard’lar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, yurt dışı işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 14 Haziran 2019 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 25 Haziran 2019’dur.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 26 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

Bu kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like