GIDA

Sbarro Muhtelem 3’lü Kampanyası

Sbarro pizza kampanyalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Sbarro pizza severler için çok uygun bir kampanya gerçekleştirdi. Sbarro Muhteşem 3’lü
kampanyası ile Orta Pizza + Küçük Boy Fırın Patates + Kutu İçecek Yalnızca 25,00 TL’den başlayan fiyata vermektedir.

Sizde Sbarro tarafından başlatılan Muhteşem 3’lü kampanyasından faydalanmak istiyorsanız sbarro şuberlerine uğrayın. Çünkü Muhteşem 3’lü kampanyası 31 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Kampanyazamani.com aracılığıyla sizlere sunulan Sbarro Muhteşem 3’lü kampanyası gibi diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmete devam edin.

Kampanya Detayları

  • Bu kampanya 31 Temmuz 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama ve Fiyuu mobil uygulaması üzerinden verilen Sbarro® paket servis siparişleri için geçerlidir. Kampanyaya Stuffed pizzaları hariç tüm pizzalar dahildir. Görselde belirtilen fiyatlar orta boy eko pizza için geçerli olup, Klasik ve Destansı Pizzalar için fiyat farkı uygulanmaktadır. Orta menü kampanya menüsüne küçük boy fırın patates ve kutu içecek dahildir. Kampanya içeceklerinde portakal suyu seçiminde fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya veya promosyonla birleştirilemez. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma, fiyatlarda ve ürünlerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
  • Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like