MOBİL HAT VE İNTERNET

Selfycard Kampanyası İle Bedava İnternet

Türk Telekom Selfycard Kampanyası

Türk Telekom aboneleri, Selfycard sayesinde 5G ücretsiz internet kazanma şansı yakalıyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Türk Telekom’dan Selfy abonelerine bedava 5 GB internet kampanyası.. Selfycard 5 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapılması gerekenler oldukça basit. Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyasından nasıl yararlanılır? Türk Telekom tarafından Selfy abonelerine özel hazırlanan alışveriş kartına sahip olmalarının yanı sıra; 5 GB internet kampanyasından da yararlanmış olurlar.

Sadece Selfy abonelerine özel hazırlanan bu kampanya dahilinde, selfycard sahibi olan kişiler; bedava internet kazanma şansını yakalamış olacak. Selfy aboneliği bulunan kişilerin, bu kampanyadan yararlanabilmeleri için selfycard’a sahip olması gerekecek.

Türk Telekom Selfycard Kampanyası İle Bedava İnternet
Türk Telekom Selfycard Kampanyası İle 5 GB İnternet

Türk Telekom Selfycard Nedir?

Türk Telekom Selfycard Nedir? Türk Telekom’un Selfy abonelerine sunmuş olduğu ön ödemeli bir kart türüdür. Ön ödeme sistemine sahip olduğundan, yüklediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra; kredi kartının geçtiği her yerde Selfycard rahatlıkla kullanılabilir, ister alışverişlerde kullanın isterseniz bakiye yükleyin, tercih tamamen sizin.

SELFY kartına sahip olmak isteyen Türk Telekom abonelerinin, öncelikle Selfy abonesi olmaları gerekir. Siz de Sefly abonesi olmak ve kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler; cep telefonunuzun mesaj bölümünden SELFY yazıp 4545’e SMS göndermek. İşte abonelik işlemleri bu kadar kolay ve zahmetsiz! Abonelik işlemlerinin ardından, Selfycard’a sahip olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekecek.

Selfycard’a sahip olmak isteyen aboneler, D&R mağazalarından bu kartı satın alabilecekler. En yakın Türk Telekom bayilerine giderek, kart hakkında da bilgi sahibi olabilirler.

Selfycard 5GB İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Selfy uygulaması üzerinden Selfycard’ınızı aktive etmeniz ile birlikte Türk Telekom 5GB internet hattınıza tanımlanacaktır. 5 GB hediye internet kampanyası bir kereye mahsus olup, kullanım süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde kullanılmayan hediyeler sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like