AKARYAKIT

Shell 250 Kişiye Hediye Yakıt Çekilişi

shell 250 Kişiye yakıt hediye çekilişi

Shell’den 250 kişiye toplamda 250.000 TL değerinde yakıt hediye. Shell yakıt çekilişinde 250 kişiden biri 1000 TL değerinde yakıt kazanır.1 Nisan 5 mayıs 2019 tarihleri arasında Türkiye Shell Clubsmart üyesi yakıt istasyonlarında kayıtlı Shell club smart kartla yapılacak her 125 liralık Shell V-Power Kurşunsuz Benzin veya Shell V-Power Motorin yakıt alışverişinde 1 çekiliş hakkı kazanılır. Shell yakıt çekilişi kampanyasına katılmak için 125 TL ve katları ile Shell V-Power yakıt alışverişi aynı türünden yapılmalıdır.

Shell Hediye Yakıt Çekiliş Kampanyasına Kimler Katılabilir.

  • Shel Clubsmart kart sahibi ve tek seferde her 125 TL ve katlarında Shell V-Power Kurşunsuz Benzin ve Shell V-Power Motorin alımı yapan üyeler 1 çekiliş hakkı kazanarak katılım yapabilir.
  • Shell Clubsmart kart bilgileri güncel, eksik bilgi, veya kayıtlı değil ise çekilişe katılma hakkı verilmez.
  • Shell Clubsmart kart sahibi olmak için program üyesi Shell akaryakıt istasyonlarında başvuru yaparak ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Shell Hediye Yakıt Çekilişi Ne Zaman ve Çekiliş Sonuçları


Shell hediye yakıt çekilişi 23 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 10:00’da İstanbul Beyoğlu U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mahallesi Bayrak Sokak No:4-A adresinde ve noter ile beraber herkese açık olacaktır.
Shell yakıt çekilşini kazanan talihliler 29 Mayıs 2019 tarihinde Takvim gazetesinde ilan edilir. Asil ve yedek talihlilere tebligat posta yoluyla yapılır.
Kazanan 250 talihliden her birine Shell Clubsmart kartlarına 1.000 TL hediye yakıt değerinde olan 100.000 Shell Clubsmart puan kartına yüklenir.

Kampanya hakkında detaylı bil için tıklayın.

Kampanyayı Gör

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like