AKARYAKIT KREDİ KARTI

Shell’de 30 TL Bonus Kampanyası

shellde 30 tl bonus kampanyası

Garanti banaksına ait Bonus card ile Shell istasyonlarında akaryakıt veya otogaz kullanan müşterilere özel 30 TL varan bonus sizleri bekliyor. Akıllı telefonunuzda Bonus Flaş uygulaması kullanarak harcama yaptığınızda 30 TL bonus, SMS kullanarak kampanyaya katılmanız durumunda 25 TL bonus kazanma fırsatı.

Geçerli olan kampanya tarihleri arasında farklı günlerde tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızda 30TL varan bonus/indirimler sizleri bekliyor.

Nasıl Katılırım Kampanyaya

  • App store ve Google Play Store üzerinden indirdiğiniz Bonus Flaş uygulamasında bulunan ”hemen katıl” yazısını tıklayarak 30 TL Bonus kazanın.
  • Sms Yolu ile katılamak isteyen kart sahipleri ise telefon mesaj bölümüne SHELL yaz 3340’a mesaj olarak gönderin. Sms yolu ile katılan müşteriler Bonus Shell kampanyasından 25 TL bonus kazanır.
  • Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card sahipleri kapmayaya katılması için SMS yolu ile SHELL yazıp boşuk bırakarak kullanacağınız kartın son 6 hanesini yazarak 3340’a mesaj göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

Kampanya Geçerlilik Süresi

  • Bonus card sahipleri Bonus üyesi Shell istasyonlarında 16 Şubat 2019 – 31 Mart 2019 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabilir.
  • Kazandığınız Bonusları 5 Nisan – 12 Nisan 2019  tarihleri arasında Bonus üyesi Shell İstasyonlarında akaryakıt/otogaz harcamlarında kullanabilirler. 12 Nisan 2019 tarihinden sonra kullanılan bonuslar geçersiz sayılacaktır.
  • Garanti Bonus card, Money, Flexi, Paracard ve diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business kartlar hariç), Bonus Business ve Easy kartlar kampanyaya dahildir.
  • Bonus işlemlerin geçerli sayılabilmesi için kesinlikle Shell istasyonlarında Garanti Bonus POS cihazlarından işlem yapılmalıdır.
  • NE kadar bonus kazandığınız öğrenmek için Garanti Bonus POS cihazlarında işlem yaptığınız kartı kullanarak öğrenebilirsiniz.
KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Şubat – 31 Mart 2019

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

5 Nisan – 12 Nisan 2019

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like