AKARYAKIT KREDİ KARTI

TEB Kredi Kartı ile Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyası

teb kredi kartı ile petrol ofisi akaryakıt kampanyası

TEB kredi kartı müşterilerine özel olan Bonus Üyesi Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonlarında 40 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Petrol Ofisi kredi kartı kampanyasında TEB kredi kartı müşterileri 1 Nisan-15 Mayıs 2019 tarih aralığında Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonlarında 4 kere 125 TL ve üzeri otogaz ve akaryakıt alımlarda 40 TL indirim kazanıyor.

Kampanya Detayları

CETETEB mobil uygulaması ile Petrolofisi Akaryakıt kampanyasına katılan müşteriler 40 TL, SMS ile katılım yapan müşteriler 30 TL indirim kazanıyor.

Kampanya CEBTETEB mobil uygulamsında katılım için kampanyalar bölümünde ”Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye Varan İndirim!” tercih edilerek ‘‘Hemen Katıl” butonuna basmanız yeterlidir. SMS ile kampanyaya katılım için; harcama yapılmadan önce ”PO” yaz 4616‘ya SMS gönderilerek size banka tarafından gönderilen bilgi mesajından sonra katılım gerçeklemiş olur.

Petrol Ofisi akaryakıt kampanyasına kazanılan indirimler 22-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak harcamalarda indirim kartınıza 31 Mayıs 2019 tarihinde yansıtılır.

Kampanyayı Gör

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01 Nisan 2019 Pazartesi
Kampanya Bitiş Tarihi: 30 Nisan 2019 Salı
Kampanyaya Katılan Firma(lar): TEB ve Petrol Ofisi
Web Adresi: www.petrolofisi.com.tr
Sektör:Akaryakıt

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like