KREDİ KARTI

Teknosa Garanti Bonus Kampanyası

Teknosa indirimlerine ve kampanyalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Teknosa Garanti bankasının Bonus kredi kartını kullanan kişiler özel bir kampanya gerçekleştirmektedir.

Teknosa Garanti bonus kampanyası ile 12 taksite varan taksitlendirme imlanı sağlamaktadır.

Teknosa Garanti Bonus 12 Taksit Kampanyası 28/Şubat/2019 – 31/Temmuz/2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları ve Detayları

Kampanya dahilinde Teknosa mağazalarından yapılan ödemelerde ilgili kategorilerde seçmeli 12’ye kadar taksit imkanı sunulacaktır.

12 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS’larında yapılması gereklidir.

Kampanyaya tüm Garanti BBVA, Bonus özellikli kartlar ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit kullanabilir.
12 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.

BDDK tarafından yayımlanan 31.Aralık.2013 Tarihli ve 28868 No’lu tebliğine istinaden cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılamayacaktır.

BDDK tarafından yayımlanan 12.Haziran.2019 tarihli 8385’nolu tebliğine istinaden elektronik eşya satışlarında kredi kartına en fazla altı taksit yapılacaktır. fiyatı üç bin beş yüz Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında on iki aya kadar taksit yapılabilecektir. Operatörlerin TL Kartı ve hediye kartı satışlarında kredi kartı kampanyaları geçerli değildir.

BDDK tarafından yayımlanan 25.Şubat.2019 Tarihli 8261’nolu tebliğine istinaden Tablet alımları hariç, bilgisayar alımlarında 12 (on iki) aya kadar taksit yapılabilecektir.

Kampanyazamani.com aracılığı sizlere en güncel indirimleri ve kampanyaları araştırıp sunmaktayız. Sizde güncel kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip edin.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like