TELEFON

Teknosa’da Alcatel Geri Ödeme Kampanyası

Teknosa mağazalarındaki kampanyaları ve indirimleri kampanyazamani.com aracılığıyla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Teknosa “Alcatel Geri Ödeme Kampanyası” ile güzel bir fırsat sunmaktadır. Kampanya 11 Haziran – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Belirlenen tarih aralıkları içerisinde kampanyaya dahil olan Alcatel 1066D, Alcatel 2003 veya Alcatel 2051 cep telefonu ürünlerinden bir adet satın alan, Türkiye içerisinde ikamet eden ve 18 yaşı doldurmuş gerçek kişi Tüketiciler, bu Kampanya Katılım Koşulları’nı okuyup kabul etmeleri ve bu koşullara uygun olarak Kampanya katılım başvurusunda bulunmaları şartı ile 6 (altı) ay boyunca her ay kendi adlarına düzenlenmiş olan cep telefonu faturalarına istinaden 25,00 – TL’ye varan tutarda para iadesi ve Tüketici’nin kampanya konusu cep telefonu ürünlerini satın aldığı tarihte eş zamanlı olarak Teknosa Mağazaların’dan TEKNOCELL cep telefonu operatör hattı da satın alması halinde ise 40,00-TL’ye varan tutarda para iadesi promosyonundan ve neticeten Hediyem Alcatel’den Kampanyası’ndan (Kısaca “Kampanya” olarak bahsedilecektir) faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılmakla mükelleftirler. Bu halde, Tüketiciler, kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaları ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik veya hatalı bilgi ve belge ibraz etmeleri halinde, yapılan kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılır ve bu halde Tüketiciler kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.

Hediyem Alcatel’den Kampanyası’ndan Kampanya Tarihleri olan 11 Haziran 2019 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde Kampanya uygulayıcısı olan Teknosa mağazalarından, kampanya konusu Alcatel 1066D, Alcatel 2003 veya Alcatel 2051 cep telefonu ürünlerinden satın alan Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi son tüketiciler faydalanma hakkı elde edebilecektir

Bu kampanya stoklarla sınırlı olup, hizmetin parasal karşılığı talep edilemez.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like