ALIŞVERİŞ

Teknosa’dan Bonus Kartlılara Özel 100 TL Hediye Kampanyası

teknosa bonuscard kampanyasi

Teknosa kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. 15 Nisan – 21 Nisan 2020 tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile Teknosa’dan yapılan 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus kazanma şansı sürüyor. Kampanyadan hemen yararlanmak için Bonus Kart sahiplerinin ilk alışverişten önce mutlaka BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılım yapması gerekiyor.

Türkiye’de teknoloji market dendiğinde akla ilk gelen firmalardan Teknosa, müşterilerine bilgisayar ve televizyon kampanyaları gibi çok sayıda fırsat sunmaya devam ediyor. Teknosa’da Bonus özellikli kredi kartınız ile yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişler için 100 TL bonus hediyesinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Carrefour Ramazan Kampanyası detaylarına bakabilirsiniz.

Teknosa Kampanya Katılım Koşulları

teknosa bonuscard
teknosa bonuscard indirimleri
  • Harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulaması üzerinde yer alan kampanyalar alanından “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak kampanyaya katılması gerekir.
  • Teknosa Bonus kampanyası katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Kazanılan bonuslar BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden 25 Nisan 2020 tarihinden sonra takip edilebilir.
  • Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları olan; Bonus, Bonus Bussines, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express kredi kartları ile katılım yapılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like