KREDİ KARTI

Tekzen’de GarantiPay ile 50 TL Bonus Kampanyası

Tekzen'de GarantiPay ile 50 TL Bonus Kampanyası

Tekzen Kampanyasında Garantipay ödeme ile Bonus kartlarınız ile yaptığınız alışverişlerde 50 TL Bonus kazanma fırsatı. Kampanya kapsamında tekzen.com.tr web sitesinden 400 TL ve üzeri harcamanızı Garantipay ile ödeme sitemi ile Bonus kredi kartlarınıza 50 TL bonus hediye.Kampanya 1 – 31 Mayıs 209 tarih aralığında tekzen.com.tr’de yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Garantipay kullanımı ; Bonusflaş uygulamasını kullanan müşteriler internet ortamında sanal alışveriş yapacakları kart bilgisi olmadan hızlı ve güvenilir ödeme yöntemidir.

Kampanyadan faydalanmak için tekzen.com.tr adresinde sepet aşamasında ödeme sayfasına geçtiğinizde karşınıza çıkan ekranda ödeme seçenekleri arasından GarantiPay’ı tıklayın. Açılacak ekranda TCKN veya telefon numarası bilgilerinden birini girin ve gelecek bildirimi açarak BonusFlaş Ödemeler bölümünde işleminizi tamamlayın.

Kampanya Bilgileri

  • Kampanyada geçerli olan Garanti Bonus kredi kartları, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Sanal ve ek kartlar ile Bonus kazanabilirsiniz.
  • Her müşteri bir defa kampanyadan faydalanır ve maximum 50 TL bonus kazanır.
  • Tekzen kampanyasında kazanılan Bonuslar 18 Haziran 2019 tarihinde kartınıza yansır ve 28 Haziran 2019 tarihine kadar kullanım süresi vardır.

Kampanyaya gitmek için tıklayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like