trendyol kampanya

2020 TRENDYOL KAMPANYA

İnsanların kimi zaman kafa dağıtmak, kimi zamanda zaruri ihtiyaçlarını görmek için yaptığı alışveriş; tüm dünyada gündelik hayatı etkileyen salgından dolayı daha çok internetten yapılmaya başlanmıştır. Online alışveriş denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Trendyol; 2020 yılında da indirimleri ile müşterileri tarafında ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Alışveriş devi, 2020 Trendyol kampanya seçenekleriyle bu alışveriş sezonunda da diğer rakiplerinin bir adım önünde!  Market alışverişinden kozmetiğe, ayakkabıdan kıyafete varıncaya kadar birçok alanda faydalanabilir avantajlar trendyol kampanyalar yoluyla müşterileriyle buluşuyor. Kampanyazamani.com aralığıyla en güncel ve avantajlı fırsatlardan en kısa sürede haberdar olabilirsiniz.

trendyol kampanya
trendyol kampanya

TRENDYOL İNDİRİM ÇEKİ KAMPANYASI  

Trendyol 2020 yılında da kampanyalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen müşteriler Trendyol indirim çeki fırsatları aramaya devam etmektedir. Eğer Parafcard sahibiyseniz, Trendyol’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinizde, sepette geçerli olmak üzere 30 TL indirim kazanabilirsinizBu indirim çeki, hem kullanılabilir alanın genişliği hem de yapılan alışverişe göre yüksek oranda bir indirim olmasıyla müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Trendyol indirim çeki kampanyası için tek gereken bir Parafcard’a sahip olmaktadır.

İstenilen her üründe kullanılabilen Trendyol indirim çeki, müşterilere verdiği seçim özgürlüğü sayesinde en uygun 2020 Trendyol Kampanya fırsatlarından biridir. İş ya da özel hayatınız için gıda, kıyafet, ev aletleri eşyaları için kullanabileceğiniz bu fırsatı, aynı zamanda teknolojik alet içinde kullanabilirsiniz. 250 TL’nin yüksek bir limit olmaması aynı zamanda 30 TL gibi bir indirim çeki karşılığı olması yönüyle de müşterileri memnun edebilecek bir kampanyadır. Bu ve buna benzer Trendyol’un binlerce farklı kampanyasından yararlanmak bir tık uzağınızda! Bu kampanyanın özelinde tek ihtiyacınız olan şey Parafcard’a sahip olmaktır. Harcarken kazandıran bu kampanya, tüm hızıyla devam ediyor…

TRENDYOL 10 TL KAZANMA

Online alışveriş yapan herkes, ürünü teslim aldıktan sonra ürün hakkında olumlu ya da olumsuz yorumlarını sitenin ayrılan bölümüne bildirme hakkına sahiptir. Kullanıcı yorumlarını çok önemseyen Trendyol; bu konuda da bir kampanya düzenlemiştir. Trendyol 10 TL kazanma kampanyasından yararlanmanın tek şartı satın aldığınız ürünle ilgili yorumlarınızı belirtmek. Bu yorum için herhangi bir karakter sınırlaması da getirilmemiştir. Kısa bir yorum sayesinde 10 TL kazanabilirsiniz. 2020 Trendyol kampanya seçenekleri arasında en kolay yerine getirilebilen ve en avantajlı kampanyalardan biridir. Bir hafta içerisinde satın alınan ürünlere yapılan yorum sayısını 5’e tamamlayarak 10 TL’ye sahip olabilirsiniz. Direkt olarak kazanılan bu miktar, harcanabilir olmasıyla da çok avantajlı bir kampanyadır.

TRENDYOL US POLO İNDİRİM

US Polo kıyafetleri tüm müşteriler tarafından olumlu yorum alan ve tüm Türkiye’ye hizmet veren bir markadır. US Polo bu hizmetini Trendyol üzerinden de vermektedir. Müşteriler tarafından ilgiyle takip edilen bu firma için Trendyol Us polo indirim kampanyaları düzenlemektedir. Trendyol’a özel bu kampanyalar; kaliteli ürünü uygun fiyata satın alabilme avantajı sağlaması nedeniyle müşterilerden yüksek bir rağbet görür. Müşterilerinin US Polo markasına olan ilgisine kayıtsız kalmayan Trendyol; bu seferde iç giyim ve pijamalarda kullanıcılarına indirim sunmaktadır. Yüzde 75’e varan indirimler erkek pijama takımları, kadın pijama takımları, kadın şort ve atlet ürünlerinde devam etmektedir. Kişisel konfor ve huzurun artışını 2020 Trendyol Kampanya seçenekleri ile yakalayan. Evde kalmaya alışılması gereken bu günlerde kaliteli kumaşı ve indirimli fiyatıyla Us Polo ürünlerini satın alarak kendinizi şımartabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınız için kampanyalarla ilgileniyorsanız diğer 2020 Trendyol Kampanya fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like