ALIŞVERİŞ

Trendyol Üzerinden Yapacağınız Alışverişlere Özel 75 TL Maxipuan!

Alışverişlere Özel 75 TL Maxipuan!

Trendyol kampanyası ile puanlarınızı biriktirmeye başlayabilir ve biriktirmiş olduğunuz bu puanları doyasıya harcayabilirsiniz. Trendyol puan kampanyası sayesinde hem istediğiniz ürünü satın alabilir hem de puan biriktirip farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Trenyol’dan Maximum Mobil’e özel bu büyük kampanya sayesinde, anında 75 TL Maxipuan!  1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında tek seferde 300 TL ve üzeri yapacağınız harcamanıza özel 25 TL Maxipuan sizi bekliyor. İkinci ve üçüncü alışverişlerinize ekstra 25 TL ve toplamda 75 TL Maxipuan! Kampanyaya katılmak için; Maximum Mobil uygulaması üzerinden “Kampanyalar” bölümünde yer alan kampanyaya “KATIL” butonuna tıklamanız ile kampanyaya katılım işleminiz anında gerçekleşir.

Trendyol Maxipuan Kampanyası

Uygulama, cihazınızda bulunmuyorsa; ilgili uygulamayı cihazınıza indirerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olan kartlar; kredi kartı (Maximum, MercedesCard, Maximiles) MaxiPara ve Bankamatik kartları ile katılım gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dışında kalan kartlar ise; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılmak sureti ile yapılan alışverişler, ürün iptal, iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil olamazlar. Kazanmış olduğunuz ödüller hesabınıza 16 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecek olup, MaxiPuanların son kullanma tarihi ise; 15 Ağustos 2020’dir.

Trendyol Üzerinden Yapacağınız Alışverişlere Özel 75 TL Maxipuan!
Trendyol Üzerinden Yapacağınız Alışverişlere Özel 75 TL Maxipuan!

Bir müşteri, bu kampanyadan sadece bir kez yararlanma hakkına sahip olur. Kampanyanın kart bazında değil, müşteri bazında olduğunu da söylemek isteriz. Her müşteri bu kampanyaya sadece bir kez katılabilir ve 75 TL Maxipuan kazanabilir. Yüklenen bu puanlar; MaxiMil’e dönüştürülemez ve aynı zamanda Avans MaxiMil kapatmak da kullanılması mümkün olmaz. Kampanya kapsamından yararlanmak üzere satın alınmış olunan ürünlerin iade edilmesi ya da iptal edilmesi ile Maxipuanlar geri alınacaktır. İlgili kampanyaya ek kart üzerinden katılmak isteyen müşterilerin kazanmış olduğu Maxipuanların; asıl karta yükleneceğini hatırlatmak isteriz. Bu kampanyadan yararlanmak için alışverişlerin online ödeme üzerinden gerçekleşmesi gerekmektedir ve buna ek olarak, kapıda ödeme seçeneğini kullanan müşteriler; Maxipuan kazanamayacaklardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like